חדשות

ציוני דרך

מבט לאחור ולעבר העתיד
מתוך דבריו של אלון בר שני, מנכ"ל HP אינדיגו באירוע Dscoop Phoenix בארה"ב, בתחילת חודש מארס, 2017

 

התכנסנו כאן, באירוע Dscoop Phoenix, כדי לחגוג שוב את הצלחת הפתרונות שלHP Graphics ולהציג את פורטפוליו מכונות הדפוס הדיגיטליות שלנו, שמוכיח מגמה מתמשכת ויציבה של אימוץ הטכנולוגיה הדיגיטלית ברחבי העולם. לקוחות HP אינדיגו גם נהנים מתנופה זו עם צמיחה דו-ספרתית במספר העמודים, שנובעת גם משיא חדש במספר ההדפסות בסוף שנת 2016 בעולם, לרגל חג המולד ותחילת השנה האזרחית החדשה.

 

אני גאה עוד יותר לאור העובדה שפחות מ -12 חודשים לאחר שהצגנו בתערוכת דרופה 2016 את הפורטפוליו שלנו, שכלל את החידושים הגדולים ביותר אי פעם סביב טכנולוגיית LEP, (הטכנולוגיה הקניינית של HP אינדיגו - Liquid ElectroPhotography - או אלקטרופוטוגרפיה נוזלית), כל המוצרים שעליהם הכרזנו כבר נמסרו והם נמצאים בשימוש של אלפי לקוחות ב -120 מדינות.

 

אנחנו נרגשים במיוחד להודיע כאן השבוע ב- Dscoop Phoenix על ההתקנה ה-500 במספר של מכונת הדפוס הדיגיטלית מסדרה 4 בפורמט הדפסה B2, שהשקנו בדרופה  2012. בנוסף, בתוך פחות משנה, מאז דרופה 2016, נמכרו למעלה מ- 200 מכונות HP Indigo 7900. מכונת הדפוס HP Indigo WS6800 להפקת תוויות ואריזות היא גם המכונה המובילה בקטגוריה שלה עם למעלה מ- 1000 מכונות פעילות. 

 

חברת GLS/NEXT Precision Marketing שהיא חברת הדפוס הגדולה ביותר במערב התיכון בארה"ב, היא ההתקנה ה- 500 במספר שלנו עבור מכונת דפוס מסדרה 4. חברת GLS / NEXT Precision Marketing הייתה בגדר מאמצת מוקדמת של מכונת הדפוס HP Indigo 10000, והתוספת האחרונה שלה לצי היא מכונה שלישית מסדרה 4 - HP Indigo 12000. המכונה תאפשר לחברה ליצור פתרונות מותאמים ללקוחותיה ותסייע להם להבטיח את הצמיחה שבה הם מעוניינים. 

 

אנו גאים לראות את הצמיחה המתמשכת של הלקוחות שלנו ברחבי העולם, כמו גם את החדשנות ביישומים והמודלים עסקיים שהם מפתחים.

 
בתגובה על הידיעה כי ההתקנה ה-500 של מכונת דפוס מסדרה 4 מבוצעת אצלם, אמר גיימי ווילי, נשיא ומנכ"ל  GLS / NEXT Precision: "גודל גיליון B2 והדפסים באיכות גבוהה משנים את כללי המשחק, ואנו מצפים שמכונתHP Indigo 12000  החדשה שלנו תאפשר לחברה שלנו להעלות את הרף עוד יותר ".

 

סדרה 4, שהותקנה כבר ב-46 מדינות, כוללת את מכונות הדפוס HP Indigo 10000 ו- 12000 לדפוס המסחרי, מכונת HP Indigo 20000 להפקת תוויות ואריזות, מכונת HP Indigo 30000 לקרטונים מתקפלים ופלסטיק, ואת מכונת HP Indigo 50000, מכונה מוזנת-גלילים בפורמט 76 ס"מ, שהותקנה לאחרונה אצל הלקוח הראשון של מכונה זו, חברת Digital Lizard בלאס וגאס. 

 

הקהילה של Dscoop מגלמת את האידיאל של שותפות וחדשנות במטרה להמשיך ולהניע את העתיד של תעשיית האמנויות הגרפיות. אם אתם נמצאים בתערוכה, בואו לבקר באולם של HP או ביריד הטכנולוגיה של החברה (Technology Fair), אשר מציג את החידושים האחרונים בתחום הדיו והאפשרויות החדשות הטמונות ביישומים, שנמצאות כיום במחקר ופיתוח במעבדות HP אינדיגו. אנחנו מעוניינים במשוב מהתעשייה כדי להבין לאילו טכנולוגיות יש את הערך הגבוה ביותר. זה מרגש לראות כי חלק מן הטכנולוגיות שהוצגו ביריד בשנה שעברה הן עכשיו מוצרים ששוחררו ונמצאים בשימוש בקרב לקוחותינו.

 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו