חדשות

עושים הסטוריה. עכשיו - סיכום פרה דרופה

בתאריך ה- 18 במארס 2012, HP אינדיגו קיימה שני אירועי פרה-דרופה לכ-350 אורחים, עליהם נמנו לקוחות קיימים, לקוחות פוטנציאלים וספקים-שותפים. אירועים אלה היוו את ההצגה המקדימה לתערוכת דרופה אשר תיערך במאי בדיסלדורף אשר בגרמניה.

 

אריק סופר, מנהל פיתוח עסקי, ישראל מספר על פרה-דרופה: "האירוע הזה הוא במהותו אירוע מקדים לתערוכת הדרופה בגרמניה. מטרתו היא להראות ללקוחות את המכונות החדשות, במסגרת סיור מקצועי מקיף מאוד מבחינת הסבריו ומתן כלים נאותים ללקוחות החברה וגם לאחרים, ובהם חשיפה הן לשיטות עבודה יעילות בתחום הדפוס בכללותו, והן ליישום טוב ואיכותי יותר של ביצועי המכונות ולמידה יסודית יותר על יתרונותיהם ממקור ראשון - ממפתחי המכונות עצמן".
 

האירוע הראשון התקיים באתר החברה בנס ציונה, והתמקד בתחום התוויות והאריזות. באירוע נכחו כ- 90 איש,לרבות אנשי HP אינדיגו. לאחר התכנסות וכיבוד קל, ריקי צירין, מנהלת מכירות לתחום התוויות והאריזות ב- HP אינדיגו, ברכה את האורחים ונשאה דברי פתיחה. אחריה עלה לבמה אלון בר שני, מנכ"ל חטיבת HP אינדיגו, שנתן סקירה מקיפה על מדינת ישראל מבחינת הכלכלה, תחומי ההיי טק, הדפוס ועוד. אלון סקר גם את תעשיית הדפוס – בארץ ובעולם, תיאר את המגמות בשוק וכמובן סיפר על תוכניותיה של HP אינדיגו בדרופה: אולם החברה שיהיה השני בגודלו בתערוכה, מכונות הדפוס המסחריות והתעשייתיות החדשות והחידושים שיוצגו בתערוכה. 
 

לאחר הרצאתו של אלון, האורחים הוזמנו לסיור כדי להתרשם ממכונות הדפוס החדשות, שהושקו באירוע ויוצגו בדרופה בחודש מאי. האורחים הביעו התעניינות רבה במכונות החדשות, ובמאפיינים והיכולות שנוספו למכונות דפוס אלה.
 

בתום הסיור נערכה הרצאה של מייק פרארי, נשיא חברת Ferrari Innovation Solutions. מייק הינו מומחה בעל שם עולמי ומעצב דעה בתחום התוויות והאריזות, והוא תיאר את המגמות החדשות בעולם התוויות והאריזות בעולם. אחריו עלתה שוב ריקי כדי לסכם את היום, ולנהל סבב שאלות/תשובות קצר. בסיום האירוע הוגשה ארוחת צהריים שכללה גם בירה ממותגת של מבשלת הבוטיק "הדובים".
 

בתום האירוע נערך גם טקס פרידה קצר מריקי שעוברת לתפקיד אחר בחברה. אלון הודה לריקי על תרומתה הגדולה לחברה ולשוק התוויות והאריזות, העניק לה תשורה ואיחל לה בהצלחה בשמו ובשם כל צוות HP אינדיגו בישראל. 
 

עוד לפני שהסתיים האירוע הראשון, כבר החל האירוע השני...
 

האירוע הבא שהיה מיועד לשוק הדפוס המסחרי, נערך במפעלי הייצור והדיו של החברה בקרית גת, ובו נטלו חלק כ- 250 אורחים, כולל אנשי HP אינדיגו. לאחר התכנסות וארוחת צהריים, שלמה מנשרוף, מנהל פעילות HP אינדיגו ישראל, פתח את האירוע וברך את האורחים. אחריו עלה לבמה אלון בר שני, מנכ"ל החברה, ונתן סקירה דומה לזו שניתנה בנס ציונה, בדגש על עולם הדפוס המסחרי. סיימון לואיס, סמנכ"ל שיווק הצטרף לאלון והוסיף פרטים.
 

לאחר ההרצאות, האורחים חולקו ל- 7  קבוצות והחלו בסיורים בתחנות השונות: קווי הייצור של מכונות הדפוס, מפעל הדיו, המכונות החדשות: HP Indigo 10000 Digital Press שמיועדת לדפוס המסחרי, ודגמי מכונת הדפוס התעשייתיות: 20000 ו- 30000. 
 

גם אירוע הזה נחתם בארוחה, והפעם ארוחת ערב חגיגית, ולקינוח הופעת סטנד אפ של הסטנדאפיסט רמי ורד, סיום שהשאיר חיוך רחב על פניהם של האורחים שזכו ליום ארוך ומרתק. 
 

 בשני האירועים שהתקיימו באותו יום, שמעו האורחים על הטכנולוגיה המתקדמת, מכונות הדפוס החדשות, היישומים והאפשרויות החדשות, הם גם ראו "והרגישו" דוגמאות הדפסה רבות ומגוונות, וכולם גם קיבלו קיטים שהכילו דוגמאות הדפסות רבות שמציגות את מגוון היכולות של החברה. 
 

 "המטרה היא להראות כיצד המערכת הזאת של אינדיגו עובדת במיטב האיכות והיעילות שניתן. כמובן שחלק מהעניין הוא לשקף את יתרונותיה העתידיים של מכונת הדפוס החדשה 10000 שתצא לשוק בתחילת 2013 והיא מהווה לכשעצמה גולת כותרת מהותית ומאוד משמעותית לנוכח העובדה שמדובר במכונה שתחולל מהפכה בתחום הדיגיטלי בהיותה המכונה המובילה בעולם בתחום החדשני של הדפסות חצי גיליון בדיגיטלי", סיכם אריק.  
 

האורחים שהגיעו לאירוע התרשמו מאוד ממכונות הדפוס שהוצגו ומיכולותיה של החברה באופן כללי. התגובות היו אוהדות ביותר, והיו אף כאלה שהשוו את HP אינדיגו לחברת אפל, באומרם שמכונת הדפוס המסחרית החדשה HP Indigo 10000 Digital Press מהווה פריצת דרך טכנולוגית זהה בעוצמתה לזו של האייפון או האייפד, בזכות יכולת ההדפסה שלה בחצי גיליון. 

קישורים נוספים

סרטון על פרה-דרופה

מה חשבו הלקוחות שביקרו באירוע? 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו