חדשות

מה היה ב- Labelexpo 2011?

אז מה היה בתערוכת Labelexpo 2011 שהתקיימה בבריסל? מה היו החידושים שהציגה חברת HP אינדיגו?

 

ריקי צירין, מנהלת מכירות לתחום התוויות והאריזות בישראל, מספרת כי "התערוכה הייתה מוצלחת מאוד עבור HP אינדיגו. הביתן שלנו היה עמוס ושוקק מבקרים במהלך התערוכה כולה. כל מה שהיה בביתן שלנו הודפס במכונות הדפוס של HP אינדיגו. כל האריזות של הכיבוד שהוצע למבקרים, כמו שוקולד, קרקרים, פחיות ובקבוקי שתייה - הודפסו על מכונות הדפוס שלנו. כל יום בשעה 16:00 נפתחו 50 בקבוקי יין מכל רחבי העולם והאורחים זכו לטעום יינות מובחרים בעלי תוויות מתוצרת HP אינדיגו. 
 

בתערוכה הקמנו גם את הסופרמרקט הדיגיטלי של HP - הסופרמרקט, שהשתרע על שטח של 25 מ"ר, הציג מאות מוצרים שנמצאים בדרך כלל על המדפים של רשתות השיווק בעולם. תצוגה יוצאת דופן זו הציגה את האפשרויות השונות לסוגי האריזות שניתנים להפקה על מכונות הדפוס של HP אינדיגו לרבות תוויות, אריזות גמישות, קרטונים מתקפלים ותוויות דביקות.
 

"גם מבחינה עסקית התערוכה הייתה הצלחה גדולה. במהלך התערוכה נחתמו כ-26 עסקאות לרכישת מכונות דפוס של HP אינדיגו ברחבי העולם, 3 מתוכן בישראל! על אף העובדה שהתערוכה התקיימה בראש השנה, כ-50% מלקוחותינו בישראל הגיעו לתערוכה, וזהו אכן, הישג גדול", מסכמת ריקי. 
 

ומה חשבו הלקוחות הישראלים שהגיעו לתערוכה? 

"Labelexpo הייתה תערוכה טובה מאוד. HP אינדיגו עשתה עבודה נהדרת בביתן שלה והוכיחה כי היא אכן חברה מובילה בעולם הדפוס הדיגיטלי. נוכחותה של החברה הייתה בולטת והוכיחה כי השקעתה של החברה בפיתוח טכנולוגיה וציוד הינה משתלמת ביותר. החברה בולטת בהצגת הפתרונות שלה והייתה דומיננטית מאוד בתערוכה. אכן גאווה ישראלית!"
עודד שני, מנכ"ל תדביק מדבקות

 

"הביתן של HP אינדיגו היה מרכזי בתערוכה. האורחים נהנו לבקר בביתן מאחר והם התקבלו בסבר פנים יפות. מערך מכונות הדפוס היה גדול ומרשים. חגיגה יפה ומרשימה של HP אינדיגו". 
שמואל לרנר, מנכ"ל ש. לרנר

 

"היה מעניין ביותר ב- Labelexpo, מאחר וזכינו לראות את כל הטכנולוגיות והמגמות החדשות בעולם הדפוס הדיגיטלי. נהניתי מאוד מהתערוכה בכלל ומ- HP בפרט. מכונת הדפוס החדשה שהשיקה HP אינדיגו עוררה עניין רב בשל כל החידושים והשיפורים שהיא מציעה". 
אמנון נאמן, מנכ"ל דיגיטל לייבלס

 

לקוחות ישראלים שוב זוכים בפרסים!

במהלך התערוכה, ערכה HP אינדיגו ארוחת ערב חגיגית ללקוחות קיימים ופוטנציאלים מכל רחבי העולם. במסגרת הארוחה, העניקה החברה פרסי הערכה והצטיינות ללקוחותיה בשמונה קטגוריות כמו ריצת ההדפסה הארוכה ביותר, יישום מידע משתנה המיוחד ביותר, מכונת דפוס ראשונה של HP אינדיגו באזור גאוגרפי, שימוש הכי גבוה במכונת הדפוס מיום התקנתה ועוד. 

"אנו שמחים מאוד לציין כי שניים מתוך שמונת הפרסים הוענקו ללקוחות ישראלים", אומרת ריקי. "חברת פיתקית מקיסריה שבבעלותה מכונת הדפוס HP Indigo WS6000 Digital Press זכתה בפרס על השימוש הגבוה ביותר במכונת הדפוס מדור שלישי באירופה. חברת דיגיטל לייבלס מטירת הכרמל זכתה בפרס על השימוש היעיל ביותר במתכלים במכונת דפוס מהדור השני.
 

"אנו גאים מאוד בלקוחות HP אינדיגו בישראל בכלל ובשתי החברות שזכו בפרסים בפרט, פתקית ודיגיטל לייבלס, על צמיחתן האדירה בשנים האחרונות. החברות הזוכות מוכיחות כי הדפוס הדיגיטלי הוא אכן מנוף לצמיחה. ההכרה הבינלאומית שקיבלו החברות הזוכות מוכיחה כי חברות אלה השכילו לעשות שימוש נבון ורווחי במכונות הדפוס הדיגיטלי של HP אינדיגו. אנו שמחים בשמחתן ונשמח לתמוך בצמיחתן גם בעתיד", מסכמת ריקי. 
 

מכונות דפוס חדשות שהשיקה HP אינדיגו 
HP אינדיגו השיקה שתי מכונות דפוס חדשות בתערוכה: HP Indigo WS6600 Digital Press ו- HP Indigo WS4600 Digital Press. מכונת הדפוס 6600 היא מכונת הדפוס המתקדמת ביותר שקיימת היום בשוק, והיא מסוגלת להדפיס במהירות הדפסה של עד 40 מטרים ליניארים בדקה בצבע. המכונה כוללת גם יחידת ציפוי אוpriming כחלק אינטגראלי של המכונה. 

 

מכונת הדפוס 4600 היא מכונת דפוס דיגיטלית שמיועדת לחברות שרוצות להיכנס לעידן הדפוס הדיגיטלי. מכונה זו מדפיסה במהירות הדפסה של עד 16 מטרים ליניארים בדקה בארבעה צבעים. 

 "קיימת דרישה גוברת והולכת בקרב מותגים מובילים בעולם להדפיס את התוויות והאריזות שלהם בצבע במכונות הדפוס של HP אינדיגו בזכות איכות ההדפסה המשובחת והצבעים העשירים שמפיקות המכונות", אמר אלון בר שני, מנכ"ל HP אינדיגו. "בזכות השיפורים במכונות הדפוס החדשות, הלקוחות שלנו יכולים להשיג את איכות צבע מעולה זו בכמעט כל אורך של ריצת הדפסה". 
 

 חידושים נוספים שהציגה HP אינדיגו בתערוכה

* יחידת ציפוי (priming) כחלק אינטגראלי ממכונת הדפוס של HP אינדיגו - פתרון שמאפשר שימוש במצעי הדפסה מנייר שלא עברו טיפול, ומאפשר לבתי הדפוס זמני תגובה מהירים יותר וגמישות רבה במגוון מצעי ההדפסה העומדים לרשותם.

* בקר ההדפסה HP SmartStream Labels and Packaging Print Server, מונע על ידי EskoArtwork - גירסה 3.0 שכוללת שיפורים וחידושים כמו ביצועים מהירים יותר ב- 20%, ממשק משתמש משופר לתפעול חלק יותר של מספר מכונות דפוס, יכולות משופרות לניהול צבע והדפסת מידע משתנה ועוד.

* דיו לבן פלוס (White Ink Plus) - עבור סדרת המכונות WS6000, גרסה אטומה יותר (opaque) של הדיו הלבן של HP אינדיגו, שמשפרת את הפרודוקטיביות, בכך שהיא מאפשרת הפקה של שכבה אטומה יותר של דיו לבן עם impression אחד בלבד.

* דיו UV בלתי נראה חדש (UV-light reactive) לשימוש במכונת הדפוס HP Indigo WS4600 Digital Press שמספק יכולות נוספות עבור יישומי אבטחה לשווקים כמו תרופות ועוד.

 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו