חדשות

מבט לאחור, מבט לעתיד

מאמר מאת ויויאן כהן לייסורק, מנהלת שיווק מוצרים ב- HP אינדיגו ומנהלת הבלוג של HP אינדיגו באתר HP Graphic Arts

רבים מאיתנו זוכרים בדרך כלל דברים בתמונות "סטילס" - תמונות שלוכדות את העבר הקרוב והרחוק. בשבילי, המחשבה על שנת 2016 מעלה תמונות של אולם 17 בדרופה, של דוגמאות הדפסה מרשימות ושל פגישות עם הלקוחות שלנו. 

 

ב- HP אינדיגו, לכדנו בסוף שנת 2016 את התמונות ואבני דרך המרכזיות והוספנו אותן ל"פוסטר ההיסטוריה של HP אינדיגו" – שגדל כל הזמן, ומציג את נקודות השיא שלנו מ -39 השנים שלנו (כן, 39!) מאז הקמת החברה. אם ביקרת באתר החברה בקרית גת באחד מהאירועים שקיימנו או באחד ממרכזי חוויית הלקוח שלנו סביב העולם, רוב הסיכויים שראית את הפוסטר הזה.

 

בסוף שנת 2016, השלמנו את הוספת האירועים של השנה לפוסטר. בנוסף לתמונות שמציגות את אירועי פרה-דרופה, dscoop ודרופה, והפורטפוליו החדש שלנו, הפוסטר מציג גם את האנשים מאחורי הקלעים - אלה שבזכותם הכול קורה: הלקוחות, מהנדסים, טכנאים, מנהלי חשבונות, שותפים בתחום זרימת העבודה ומצעי ההדפסה - שהפכו את שנת 2016 לשנת שיא עבורנו ועבור לקוחותינו. אין זה מקרה שכל כך הרבה ידיים שותפות לחגיגה - חתימת עסקאות חדשות, שמסמנות את שיאן של שנות מחקר ופיתוח, אבל בעיקר, חגיגה של עבודת צוות שהופכת את הכול לאפשרי.

 

יש עוד אבן דרך חשובה שהושלמה בשנת 2016: הדפסה של פוסטר ההיסטוריה עצמו לא תהיה עוד במיקור חוץ למדפסת בפורמט גדול והרכבה בשלבים. עם כניסתה של מכונת הדפוס HP Indigo 50000 Digital Press, אנו יכולים כעת להדפיס כעת פוסטר בגודל 70 ס"מ X 500 ס"מ, באמצעות הטכנולוגיה שלנו!

 

אנחנו מסתכלים לאחור על ההיסטוריה שלנו (כל ארבעת העשורים!) עם תחושה עמוקה של גאווה וסיפוק. וחשוב מכך, אנחנו מסתכלים קדימה אל העתיד עם התרגשות רבה יותר מבעבר.

 

הטכנולוגיה המדהימה של אינדיגו ממשיכה להפגין חדשנות ורב תכליתיות מתמשכת. דורות חדשים של מהנדסים, מדענים ואנשי עסקים מוכשרים מצטרפים לצוות שלנו ומקדמים הזדמנויות עסקיות חדשות עבור ספקי שירותי דפוס ברחבי העולם. השותפות שלנו עם לקוחותינו ממשיכה להתחזק, ומניעה את החזון המשותף שלנו לחולל מהפכה בדרך בה בתי דפוס, צרכנים, מעצבים וסוכנויות משתמשים בדפוס.

 

אנו מצפים להפוך את שנת 2017 לשנה טובה אפילו יותר, ולא רק באמצעות הצגה של טכנולוגיות ויישומים חדשים, אלא על ידי עבודת צוות משותפת עם ספקי שירותי ההדפסה בעלי החזון, כי הם חוד החנית של עולם הדפוס הדיגיטלי.

 

 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו