חדשות

לקחת את העיצוב אל האינסוף ואף מעבר...

יישום חדש - HP SmartStream Mosaic

 

בקיץ שעבר, הקמפיין יוצא הדופן של דיאט קוקה קולה הציב שני מיליון בקבוקים שונים, כל אחד עם עיצוב ייחודי, על מדפי הסופרמרקט ובמסעדות. היה זה מדהים לראות את השילוב של תהליכים דיגיטליים בתוך שרשרת אספקה הדוקה ביותר, אבל בעיקר, לחוות כיצד HP אינדיגו דוחפת עוד יותר את הגבולות בעיצוב של כמויות אדירות של מוצרי צריכה.

 

ואם אתם חושבים שרק המותגים הענקיים יכולים להפיק וריאציות עיצוביות בקנה מידה מסיבי באמת, כדאי שתחשוב שוב... עשרות לקוחות של HP אינדיגו ברחבי העולם משתמשים ביישום HP SmartStream Mosaic כדי ליצור חוויית משתמש ייחודית, מכריכות של מגזינים, לעוגיות, קופסאות קפה, פריטים לקידום מכירות ועוד. 

 

מה זה HP SmartStream Mosaic? 

HP SmartStream Mosaic הינו יישום בהליכי רישום לפטנט לפרסונליזציה דינמית שמוצע כמאפיין חדש בתוך בקר ההדפסה HP SmartStream Designer. יישום זה עוזר למשתמשים ליצור באופן אוטומטי מספר גבוה (כמו שנאמר - מאות, אלפים, מיליונים) של עיצובים יחודיים להטמעה בתוך עבודת הדפסה בעלת מידע משתנה - כולם ממספר קבוע של תבניות בסיס. 

 

בתערוכת Labelexpo 2015 בבלגיה בחודש ספטמבר, זכה היישום HP SmartStream Mosaic ב"פרס החדשנות בתעשייה" היוקרתי.

 

סיפורי הצלחה עם HP SmartStream Mosaic: 

 

בירה Bud Light מחליפה צבעים - 31 מיליון תוויות מ-31 עיצובים

 

דפוס חרט וחברת אהבה הפיקו 12,000 קופסות מתנה ייחודיות בעזרת 12,000 תמונות בנושא אביב 

 

למי מיועד יישום זה? 
פחות או יותר לכל חברה שמשתמשת בפתרונות היצירה והגשה של HP SmartStream ומכונת דפוס דיגיטלית של HP אינדיגו - עיצובים אינסופיים נמצאים בהישג ידך. אין צורך בצבא של מעצבים. אין גם צורך בהרבה זמן, כי ברגע שיש לך את תבניות הבסיס שלך, התוכנה תטפל בכל העיבוד ותהפוך באופן אוטומטי תבניות בסיס אלה למגוון עיצובים ייחודיים.

 

למה להשתמש בו? 
היישום Mosaic מאפשר הפקת מוצרים יחודיים, שיוצרים חווית משתמש בלתי נשכחת. חשבו על אפקט ה"וואו" של לקוחות שמקבלים כל אחד מוצר ייחודי משלהם. 

 

איך זה עובד? 
היישום הוא מחולל תמונה באופן אקראי. היישום יוצר קבצי PDF ייחודיים המבוססים על קובץ תבנית אחד ובנוסף, קבצי PDF וקטורי מקורי אחד או יותר.

 

היישום לוקח קובץ PDF וקטורי כקלט, ולאחר מכן יוצר מספר רב של וריאציות על הקובץ על-ידי שינויו: שינוי קנה מידה, טרנספוזיציה, וסיבוב - באופן אקראי.

 

הפלט יכול לשמש כנכס תמונה משתנה בעיצוב הגרפי של עבודות הדפסה בעלות מידע משתנה. 

 

לפרטים נוספים, פנו למנהל המכירות של HP אינדיגו. 

 

 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו