חדשות

כנס Dscoop EMEA 2016

הכנס השנתי החמישי של ארגון Dscoop EMEA נערך השנה בתל אביב! 

הכנס התקיים בין התאריכים 05.04.16 - 07.04.16 במרכז הירידים בתל אביב ובאתר חברת HP אינדיגו בקרית גת. האירוע הוכתר כהצלחה מסחררת. בכל שנה בתום הכנס, התחושה היא כי לא ניתן להתעלות עליו, אולם לדעת רבים, אין כל ספק כי האירוע השנה בתל אביב התעלה על קודמיו!

למעלה מ- 850 אורחים מ-50 מדינות הגיעו לכנס, לרבות ישראל ממנה הגיעו נציגים של כ-30 לקוחות. הכנס התפרס על פני שלושה ימים עמוסי הרצאות מרתקות, פעילויות שונות והזדמנויות ליצירת קשרים עסקיים חשובים.  בנוסף, השתתפו בכנס 45 חברות שונות מהארץ ומהעולם, שהציגו את הפתרונות שלהם לענף הדפוס הדיגיטלי, בתחומי התוכנה, הנייר וציודי גימור. השתתפות בולטת הייתה לחברות הישראליות הייקון וסקודיקס, שהציגו את המכונות החדשות אותן יציגו לעולם לראשונה בדרופה הקרובה. 

 

מבחר סרטונים מהאירוע: 

סרטון על הכנס 

 

סרטון על הזוכים בתחרות פרסי Inkspiration 2016 למצוינות בדפוס

 

סרטון על הביקור באתר החברה בקרית גת 

 

שלמה מנשרוף, מנהל פעילות HP אינדיגו בישראל, סיפר על תחושת הגאווה הגדולה על כך שהכנס נערך בישראל, בעיקר תחת הכותרת "אומת הסטארט אפ". לרבים מהאורחים שהגיעו היה זה הביקור הראשון בישראל. למרות החששות בעקבות המצב הביטחוני הרגיש בישראל, לא היו ביטולים ואורחים רבים שהגיעו מעשרות מדינות, חזרו עמוסי חוויות. לאחר הכנס והסיור באתר בקרית גת ובאתרי לקוחות בארץ, סיפרו אורחים רבים כי התרשמו מאוד מהמקצועיות, החדשנות והיצירתיות של HP אינדיגו ושל לקוחותיה. 

 

ערן פרידמן , סמנכ"ל השיווק בדפוס אילן, ויו"ר כנס Dscoop EMEA 2016  קידם בברכה את האורחים וסקר את הפעילויות העיקריות שעשה הארגון בשנה האחרונה, בעיקר בתחום הגברת המודעות לתעשיית הדפוס בקרב צעירים והציג כיצד חברי הארגון מצעידים את תעשיית הדפוס אל העתיד. 

 

אלון בר שני, מנכ"ל HP אינדיגו סקר את הצפוי בתערוכת דרופה 2016, שם תציג HP אינדיגו באולם 17, שיהיה האולם הגדול ביותר בתערוכה. באולם המשתרע על 8,000 מ"ר, תציג החברה 50 מכונות דפוס, בנוסף לאזורי טכנולוגיה, יישומים, מותגים ושותפים. אלון דיבר גם על הטלטלה שעוברת על תעשיית הדפוס, בעיקר בארה"ב, שם נסגרים בתי דפוס  בינוניים, אך אמר כי עדיין "הסיכון בהשקעה ברכישת ציוד חדש, קטן מהסיכון מלא לעשות דבר בנושא". 

 

אלון בר שני, גם סיפר לאורחים על הכבוד הרב שנפל בחלקה של החברה שזכתה להיכלל בתערוכת "תגליות ופיתוחים ישראליים שהשפיעו על העולם". אלון סיפר לאורחים על התערוכה שמוצגת בנתב"ג וביקש מהם לצלם את עצמם ליד המוצג של HP אינדיגו בתערוכה. ואכן, שיתוף הפעולה היה מרשים, ואורחים רבים, בדרכם חזרה לביתם, עשו סלפי ליד התמונה של מכונת HP Indigo 10000 והעלו את התמונות לאפליקציה הייעודית של הכנס ולרשתות החברתיות. אכן גאווה ישראלית! 

 

ליאור סושרד, אמן החושים המוביל בישראל היה המנחה של שני ימי האירוע בתל אביב והשאיר את הקהל פעור פה והמום.  

 

מרצים מרתקים ומעוררי השראה

 

סטארט-אפ: תשוקה והפרעה – מפגש מרכזי עם אורי לוין
אורי לוין הוא יזם סדרתי ומייסד משותף של Waze , אפליקציית הניווט ודיווחי התנועה הגדולה בעולם. גוגל רכשה את האפליקציה ביוני 2013 ביותר מ -1.1 מיליארד דולר.

 

שיעורים במכירות מעמק הסיליקון – ויטאלי גולומב
ויטאלי גולומב הינו יזם, משקיע ומעצב עטור פרסים מעמק הסיליקון. במפגש, הוא סקר טכניקות מפתח שבהן משתמשות חברות סטארט-אפ כדי לפתח במהירות מוצרים, שווקים ואסטרטגיות מכירה חדשות שניתן ליישם על פרויקטים חדשים בארגונים בכל סדר גודל.

 

הצג עם וודאות – אדריאן פק
אדריאן עובד עם אנשי הספורט המובילים בבריטניה בתחום שיפור הישגי ספורט.  אדריאן סיפר על הכלים וטכניקות שבהם משתמשים אנשי ספורט כדי להיות במיטבם, וכיצד ניתן להשתמש בכלים אלו, גם בתחום העסקי על מנת להציג מול קהל (בפגישה, ישיבה או מצגת). אדריאן לימד את הקהל מספר טכניקות, בהם כל אחד יכול להתמקד, להירגע  ולהשיג את מטרתו, בעת ביצוע הפרזנטציה.

 

הרשימה, צעק בקול את החלומות שלך – יובל אברמוביץ
יובל אברמוביץ הוא שחקן, עיתונאי, יזם חברתי ועסקי. במפגש דינמי בשיתוף הקהל, דיבר יובל על ההבדל בין אנשים שמגשימים את החלומות שמופיעים ברשימותיהם, לבין אלה שנותרים עם דף ריק גדוש שרבוטים ותסכולים. הוא סיפר גם כיצד ניתן לנצל את הרשתות החברתיות כדי להשיג את מטרותינו.

 

"מדינת הסטארט-אפ" – שאול סינגר
שאל סינגר דיבר על ספרו, שבו הוא מתאר עם דן סינור כיצד מטפחת התרבות הישראלית צירוף ייחודי של ‏חדשנות ויזמות אינטנסיביות. 

 

 Consumer Physics החברה שפיתחה את SCiO - דרור אהרון
דרור אהרון, מנכ"ל החברה סיפר על Scio , חיישן הכיס המולקולרי הראשון שקורא את ההרכב הכימי של החומרים.

 

Fairfly - חיסכון משמעותי במחיר הטיסה – גילי ליכטמן
גילי ליכטמן היא מייסדת שותפה של חברת Fairfly , שמגדירה מחדש את נושא מחירי הנסיעות לחו"ל. גילי חשפה כיצד בעזרת השימוש בטכנולוגיה של החברה, ניתן לקבל חיסכון משמעותי במחיר הטיסה גם לאחר ביצוע ההזמנה.

 

Engie  - חברה שהופכת את תעשיית הרכב להוגנת – גל אהרון
גל אהרון היא מייסדת שותפה בחברת Engie,. החברה פיתחה רכיב בלוטות' המתחבר למחשב הרכב, ומשדר לטלפון החכם, את הבעיה הקיימת ברכב. החברה הופכת את התקשורת בין הנהג למוסכים לשקופה לחלוטין ומבטלת את החשש של אנשים מביקור במוסך בשל חוסר ידע והבנה. 

 

Dscoop Wonderland בקרית גת
ביום חמישי, המתינה לאורחים ארץ הפלאות של Dscoop באתר HP אינדיגו בקרית גת – התצוגה הגדולה ביותר אי פעם בכנסDscoop  . האורחים הוזמנו לסייר באולמות תצוגה מרשימים בגודל 36,000 מ"ר, כאשר כל אזור בתצוגת הטכנולוגיה מתמקד בתחום אחר בתעשיית הדפוס. במהלך היום התקיימו גם סדנאות, הדגמות של מכונות הדפוס בפעולה, והצגה של טכנולוגיות וחידושים. במקום הוצגו גם הפתרונות של החברות השותפות של HP. 

 

בנוסף, התקיימו גם מפגשים בנושאים שונים כמו תוויות ואריזות, ניהול מכירות, מגמות אחרונות בעולם הפוטו, ניהול ההפקה בבית הדפוס ועוד. 

 

בתום היום בקרית גת, ציפתה לאורחים הפתעה מיוחדת- ארוחת ערב והופעה במיני ישראל.

 

תזכורת קצרה – מה זה  Dscoop 
Dscoop  הינו קיצור של Digital Solutions Cooperative. זהו ארגון משתמשים במוצרי פתרונות הדפוס של HP בעולם. הארגון נוסד בשנת 2005 בארצות הברית וכיום הינו ארגון בינלאומי המאגד מעל 8,000 חברים בצפון אמריקה, אסיה ואזור EMEA (אירופה, מזרח התיכון, ואפריקה). זוהי עמותה ללא כוונת רווח, אשר מנוהלת על ידי חברים מתנדבים הממלאים תפקידים בדירקטוריון ובועדות המשנה. מטרת הארגון הינה להגדיל את המחזור והרווח של בתי הדפוס החברים בארגון ולשפר את הפרודוקטיביות המושגת מהציוד. החברות ב- Dscoop מוצעת ללא תשלום לכלל ציבור המשתמשים. 

 

קישורים נוספים

 

למה כדאי לי להצטרף ל- Dscoop 

 

סרטון מתורגם לעברית ובו מספרים חברים על יתרונות החברות בארגון 

 

 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו