חדשות

כנס Dscoop EMEA השנתי 2014

הכנס השנתי של ארגון ,Dscoop EMEA שנערך בחודש יוני בבודפשט תחת השם Grandmasters Summit הוכתר כהצלחה גדולה עם משתתפים מ-21 מדינות. הכנס נערך במשך שלושה ימים והיה מיועד לדרג המנהלים. הכנס השנה היה ייחודי מאחר והוא  לא התבסס על הרצאות, אלא קיים סדנאות שונות. 

 

הכנס נפתח בפעילות של HP אינדיגו אשר הזמינה את חברי דיסקופ להשתתף בפעילויות הבאות: ביקור ב- Prime Rate וסקירה קצרה ליד מכונת הדפוס HP Indigo 10000 Digital Press, סדנה ללקוחות בנושא אריזות ותוויות אשר סקרה בעיקר את תחום אריזות ופוטנציאל השוק בתחום או ביקור ב- OSG בשילוב  סקירת הפוטניציאל הגלום בתחום הלייטקס ללקוחות אינדיגו.

הסדנאות התמקדו בחמישה נושאים עיקריים: מנהיגות, אסטרטגיות צמיחה, שיווק ומכירות, תכנון השירות והעסקת עובדים ושימורם. מנחי הסדנאות היו מומחים ידועים בתחומם. המשתתפים ניצלו את ההזדמנות כדי לרדת לעומקם של נושאים אלה עם עמיתים למקצוע ודנו בשיטות עבודה מומלצות לחיזוק האסטרטגיה העסקית. כל הסדנאות פותחו יחד עם האוניברסיטה של Dscoop, הפורטל החדש ללימוד והדרכה שהושק מוקדם יותר השנה בכנס Dscoop בארה"ב, והוא מיועד באופן בלעדי לחברי הארגון.  
 

"הכנס השנה היה שונה מאוד מהכנס שחוו המשתתפים בשנה שעברה ברומא", אמר פיטר ון טיסלינג, מנהל Dscoop EMEA. "מפגש אינטימי זה התמקד בפעילויות אטרקטיביות, דיונים ולמידה שהמשתתפים יכולים ליישם באופן מיידי אצלם בחברה. קיבלנו תגובות חיוביות רבות שהסדנאות הקטנות סייעו למשתתפים להתמודד עם אתגרים אמיתיים בתעשייה שלנו". 

 

"מאחר והאירוע הקודם נערך ברומא בנובמבר 2013, ידענו שעלינו לשנות את הפורמט הכללי של האירוע, כדי ליצור חוויה חדשה וייחודית עבור המשתתפים", אמר קייס שכאוטן, יו"ר הכנס. "מאחר ויצירת קשרים עסקיים (נטוורקינג) מהווה ערך מרכזי באירוע של Dscoop, רצינו שהמשתתפים ירגישו מחוברים, בין אם בדיוני השולחן העגול, בסדנאות או בהפסקות. הפורמט האינטימי של האירוע עודד שיתוף פעולה בין המשתתפים". 

 

אירועים נוספים בכנס: 

  • השקה של Dscoop University – הפורטל הלמידה החדש שמיועד לחברי ארגון Dscoop EMEA
     
  • השקה של ערכת המכירות "ספר את הסיפור שלך" (Tell Your Story Sales Program) -  הערכה כוללת ארבעה מדריכים שמשרטטים קמפיין מכירות ושיווק בן 12 שבועות. המדריכים כוללים מיתוג, שיווק וקידום מכירות במדיה החברתית, תיאום אירועי לקוחות ועוד. חברי הארגון יכולים להוריד את המדריכים ללא תשלום באתר הארגון בקישור זה.  
     
  • באחד הערבים התקיים אירוע מיוחד לחובבי הכדורגל. המשתתפים נהנו מארוחה ומשקאות בזמן צפייה במשחק כדורגל בין גרמניה לארה"ב. חוויה יוצאת דופן ללא כל ספק! 

 

יו"ר הכנס, קייס שכאוטן הכריז כי הכנס הבא ייערך בחודש יוני 2015 בדבלין. אירוע זה יהיה הגדול ביותר בתחום האמנויות הגרפיות באירופה בשנת 2015. 

 

 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו