חדשות

כנס קדם דרופה 2016

כנס קדם דרופה 2016 של חברת HP אינדיגו
קרוב ל-300 משתתפים באירוע הגדול של השנה בשוק הדפוס בישראל

 

בתאריך 10.04.16 קיימה HP אינדיגו אירוע גדול במסגרת אירועי "קדם דרופה" שבו הציגה החברה חלק מהמכונות החדשות, הפתרונות והחידושים שתציג בתערוכת דרופה 2016 בגרמניה (החל מה-31.5 ועד ה-10.6). מאות אורחים - לקוחות קיימים ועתידיים, שותפים וספקים - הגיעו לאתר המרשים של החברה בקרית גת ונהנו מהרצאות ומסיור מקיף ומרתק. 

 

לחץ כאן לסרטון קצר על האירוע

 

ומה חשבו כמה מהאורחים? 

 

"התרשמתי מאוד מהאירוע. היה מאוד מעניין ומקסים. איכות מכונות הדפוס הוא מאוד גבוהה, ועלתה על כל ציפיותיי. יש ברשותנו מכונות דפוס אופסט וברור לנו שאנו הולכים לכיוון הדפוס הדיגיטלי עם HP אינדיגו. אני רואה את עתיד הדפוס בחברת HP אינדיגו". 
בדיר אוס, מנהל, דפוס כפר קאסם

 

"כל אירוע של HP אינדיגו הוא אירוע ברמה גבוהה. מאוד התרשמתי ממה שהוצג ביריד הטכנולוגי. היה מאוד חשוב לראות מה הן האפשרויות העומדות בפנינו ומה אנו יכולים לבקש מהחברה. הדיו הניסיוני למשל היה מרשים. התעניינתי גם במערכת ההפעלה PrintOS". 
ירדן בן דור, משנה למנכ"ל, חרט

 

"האירוע היה מעניין ביותר. התרשמתי בעיקר מכל הפיתוחים העתידיים. אין ספק שפיתוחים אלה פותחים בפנינו אפשרויות חדשות ומלהיבות בתחום האריזות. UV סלקטיבי, צבע מטאלי, צבעים זוהרים, שינויי צבע בהתאם לטמפרטורה – כל אלה הם פתרונות מדהימים שמעניקים לנו כיווני חשיבה חדשים". 
ליאת עימבר, מנהלת תיקי לקוחות ופיתוח התחום הדיגיטלי, דוקרט

 

"האירוע היה מושקע ביותר. למדתי הרבה על היכולות של מכונות הדפוס. לא ידעתי שהן מסוגלות להדפיס כל כך הרבה דברים שונים ומגוונים. האירוע תרם לי המון". 
אדוה קרמר, מחלקת הזמנות, גרפוס פרינט

 

 ומה היה בתוכנית? 
לאחר התכנסות האורחים, נערכה ארוחת צהריים באווירה נעימה ולאחריה, החל האירוע. שלמה מנשרוף, מנהל פעילות HP אינדיגו ישראל, פתח את האירוע. הוא קידם בברכה את האורחים וסיפר על פעילותה המוצלחת של החברה בישראל. כיום מותקנות כ-140 מכונות דפוס בישראל, מתוכן כבר שבע מכונות HP Indigo 10000 Digital Press, שהיא המכונה  המתקדמת והפרודוקטיבית ביותר שקיימת היום בשוק בפורמט הדפסה B2. 

 
שלמה סקר גם את הצלחת החברה ב-4 השנים האחרונות, מאז דרופה 2012 וסיפר בגאווה רבה כי ישראל עברה את רף 100 מיליון קליקים בחודש. הוא הודה לכל לקוחות החברה על שיתוף הפעולה הפורה. לאחר מכן, עבר שלמה לדבר על הצפוי בדרופה 2016, שם תציג HP אינדיגו באולם 17, שיהיה האולם הגדול ביותר בתערוכה. באולם המשתרע על 8,000 מ"ר, תציג החברה 50 מכונות דפוס, בנוסף לאזורי טכנולוגיה, יישומים, מותגים ושותפים. שלמה הזמין את הנוכחים להגיע לאולם 17 שקרוי גם "הבית של הישראלים", שם יתקיימו גם אירועים מיוחדים עבור הקהל הישראלי כמו קבלת שבת וארוחת ערב חגיגית. ההשתתפות באירועים לישראלים שיתקיימו בדרופה, בתאריכים 1.6, 3.6 ו-7.6, במהלך התערוכה, מותנים בהרשמה מראש באתר החברה.

 
אחריו עלה אלון בר שני, מנכ"ל HP אינדיגו ודיבר על הגאווה הרבה בשל היותה של HP אינדיגו חברה ישראלית, שפועלת ומבוססת בישראל. אלון סיפר על ייחודה של ישראל כמדינת טכנולוגיה וסיפר על ההצלחה הרבה של אירוע Dscoop EMEA, שהתקיים בתחילת חודש אפריל ושאליו הגיעו אורחים רבים מחו"ל, שלרבים מהם הייתה זו הפעם הראשונה בישראל. לאחר הכנס והסיור באתר החברה בקרית גת ובאתרי לקוחות בארץ, סיפרו אורחים רבים כי התרשמו מאוד מהמקצועיות, חדשנות ויצירתיות של החברה ושל לקוחותיה. 

 
אלון סקר את השינויים והחידושים מאז דרופה 2012, אז הושקו מכונות הדפוס כמו HP Indigo 10000, 20000 ו-30000. מאז, הותקנו כבר 300 מכונות מסדרה זו בעולם! כמו כן, מאז ההשקה בדרופה 2008, הותקנו כבר כ-3,000 מכונות דפוס מסדרת HP Indigo 6000  ו-7000 בעולם!

 
על אף העובדה שתעשיית הדפוס עוברת טלטלה ובתי דפוס רבים נסגרים בארה"ב, לקוחות HP אינדיגו ממשיכים לשגשג ולצמוח, והנתון העולמי עומד על 30 מיליארד דפים. נתח השוק של HP נמצא כל הזמן במגמת עלייה! 

 
אלון סיפר כי החברה משקיעה כ-120 מיליון דולר בשנה בפיתוח, לא רק של מכונות דפוס ודיו, אלא גם של יישומים וחומרים שונים כמו לאריזות. מכונות הדפוס החדשות שיושקו בדרופה ירחיבו עוד יותר את הפורטפוליו של החברה ויסייעו ללקוחותיה לפנות לעוד ועוד מותגים גדולים בתחומים שונים. הרי כבר הוכח שמותגים רבים מעדיפים להדפיס במכונות HP אינדיגו (למשל, קמפיינים כמו "שתף קוקה קולה" עם השמות על הבקבוקים, דיאט קוקה קולה עם בקבוקים ייחודיים או אריזות עוגיות OREO שיצאו במגוון רחב של עיצובים). 

 
אלון סיים בגאווה הגדולה של החברה על שזכתה להיכלל בתערוכת "תגליות ופיתוחים ישראליים שהשפיעו על העולם". אלון אמר כי הוא סיפר לאורחים שהגיעו לכנס Dscoop על התערוכה שמוצגת בנתב"ג וביקש מהם לצלם את עצמם ליד המוצג של HP אינדיגו בתערוכה. הוא הופתע משיתוף הפעולה המרשים, כאשר תמונות רבות נשלחו אליו על ידי אורחים שעשו סלפי ליד התמונה של מכונת HP Indigo 10000. אכן גאווה ישראלית! 
 

סיימון לואיס, סמנכ"ל שיווק HP אינדיגו עלה אחרי אלון כדי להציג את  HP PrintOS, מערכת ההפעלה החדשה לבתי הדפוס שתושק גם היא בדרופה 2016. HP PrintOS הינה מערכת הפעלה עם אפליקציות שמאפשרות לבעל בית הדפוס להפיק יותר ממכונת הדפוס של HP אינדיגו. המערכת מסוגלת לפשט ולהפוך את כל תהליך ההפקה לאוטומטי ומאפשרת למנהל הדפוס לשפר ללא הרף את התפעול. לפלטפורמת HP PrintOS הפתוחה, מאובטחת ומבוססת ענן ניתן להיכנס בכל שעה ומכל מקום. סיימון הזמין את הנוכחים להוריד גם הם וליהנות מיתרונות האפליקציה באופן מיידי. 

 
לאחר הדוברים נערך הסיור באתר החברה. האורחים חולקו לקבוצות וכל קבוצה יצאה לסיור בלווית מדריך בין התחנות השונות שכללו בין השאר: 
 
1. מכונת הדפוס HP Indigo 30000 Digital Press – להדפסת קרטונים מתקפלים. האורחים זכו להסבר על מכונת הדפוס, צפו בהדגמה של המכונה בפעולה וראו דוגמאות הדפסה מכול העולם שממחישות את יכולות המכונה. בדרופה תציג המכונה חידושים כמו הדפסה על מדיה שחורה לחלוטין ועל מדיה סינטטית או שקופה, כמו גם הרחבת מגוון הנייר המטאלי. 

 
2. מכונת הדפוס HP Indigo 6800 Digital Press – בתחנה זו הוצגו האתגרים השונים שעומדים בפני בעלי בתי הדפוס: ניהול צבע, דיוק ומהירות הדפסה, עקביות צבע וכיצד להדפיס יום אחר יום ובכל מכונה שהיא את אותו הצבע באופן עקבי. האורחים גם קיבלו הדגמה כיצד ניתן ליצור כל צבע שהוא. אחד האורחים בחר באקראי צבע פנטון כלשהו ואיש HP הדגים כיצד ניתן להגיע לצבע זה במכונה. 

 
3. תחנת חברה שותפה של HP, חברת Highcon – שהציגה מכונת חיתוך דיגיטלי שמשמשת בתהליך הגימור של קרטונים. מכונה זו מתאימה לכל מכונות הדפוס של HP אינדיגו. 

 
4. פתרונות מבית HP כמו HP Indigo Optimizer, שתומך בהדפסה ללא הפסקה עם ארגון רצף עבודות ההדפסה במכונה וביצוע הגהה במהלך ההדפסה. פיתרון זה מגדיל את התפוקה ב-40%. 

 
5. יריד טכנולוגי שהציג חידושים עתידיים בתחומי הדיו, צבע ויישומים. החידושים כוללים בין השאר, דיו ניסיוני מטאלי או פלורוסנטי, הדפסה ידידותית לסביבה, מאפייני אבטחה, השילוב בין מציאות מדומה לדפוס ועוד. 

 
6. אולם תצוגה גדול ומרשים שבו מוצגות דוגמאות הדפסה מכל רחבי העולם. האורחים הוזמנו לסייר באולם כרצונם ולהתרשם מהאפשרויות הבלתי מוגבלות והיצירתיות בתחום הדפוס המסחרי ותוויות ואריזות מרחבי העולם.

 
בסוף הסיור ציפו לאורחים מספר הפתעות: שוקולד פרה... דרופה, תמונה של כל אחד מהאורחים שצולמה במהלך האירוע והודפסה במהלכו במסגרת מיוחדת מודפסת על אינדיגו וחתוכה צורנית, מארז שוקולד ממותג למזכרת עם ארבעת הבנים של ההגדה מודפסים על שוקולד ומארז של זוג הגדות אישיות.

 

 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו