חדשות

חוויית דפוס אחת גדולה: כנס Dscoop EMEA השישי

אז מה היה לנו שם? מכונות דפוס מהמתקדמות בעולם, תערוכת עבודות מכל העולם, הרצאות מעניינות, פאנלים וסיפורי לקוחות, תחרות עבודות יצירתיות, מפגש עם לקוחות אינדיגו ונטוורקינג, דוגמאות ועוד דוגמאות וכל זה בעיר המקסימה ליון שבצרפת. 

 

כ- 1,300 אורחים מ-45 מדינות הגיעו לכנס ‘Dscoop Print Experience’, שהתקיים השנה בעיר ליון שבצרפת, בין התאריכים 7-9 ביוני. היה זה הכנס השישי של ארגון Dscoop ,EMEA  שהחל את פעילותו בשנת 2012. האירוע השנה היה הכנס המוצלח ביותר בכל הזמנים מבחינת מספר המשתתפים, מספר המציגים ומגוון המדינות מהם הגיעו האורחים. 

 

לסרטון קצר על הכנס, לחץ כאן. 

 

"אין ספק שהצלחתו של כל עסק עוברת ביכולת הניהולית לעצור מדי פעם את המירוץ, לחשוב, לתכנן ולהוביל. בתעשיית הדפוס הדינמית, האתגר אף גדול וחשוב יותר", אומר שלמה מנשרוף, מנהל פעילות HP אינדיגו בישראל. "דומה שאירוע שנתי זה הינו המקום האידיאלי לכל מנהל, מקבל החלטות או בעל עסק בתעשייה, למלא משימה זו בהצלחה. 

 

"שלושה ימים של מפגשים אינטנסיביים ובלתי אמצעיים בין קולגות, ספקים ומובילי דעה מהתעשייה, מאפשרים יצירת כלים מעשיים כמו גיבוש רעיונות יצירת קשרים עסקיים ואף מילוי המצברים, על ידי שילוב מנוחה ובילוי", הוא מסכם. 

 

בכנס התקיימו עשרות הרצאות, סדנאות, פאנלים מקצועיים, סיורי לקוחות, 4,000 ממ"ר של תצוגות של מיטב הטכנולוגיה יחד עם מפגשים עם בעלי מקצוע מכל רחבי אירופה. כל אלה יצרו זירה לימודית מעוררת השראה.

 

" Dscoop הוא ארגון ששם לעצמו מטרה, לסייע לחבריו להתפתח ולצמוח, ותוך כדי כך גם להגדיל את שורת הרווח", אומר ערן פרידמן, סמנכ"ל שיווק בדפוס אילן, שמשמש גם כיו"ר Dscoop EMEA .

 

אחת מהדרכים היא העברת ידע מקצועי בתחומים שונים. ידע זה מועבר לאורך השנה דרך אתר הארגון והפורומים הפעילים, על ידי סמינרים מקוונים (Webinars) המציגים נושאים שונים, כהרצאה או כפאנל בו משתתפים לקוחות וספקים, כנסים מקומיים בארצות השונות ובשפה המקומית, וכמובן בכנס השנתי.

 

"בכנס שהתקיים בליון, התקיימו יותר מ- 50 הרצאות וסדנאות בנושאים שונים כגון שיווק ומכירות, פיתוח עסקי, טרנדים עדכניים ועוד. יותר מ- 50 מציגים הציגו והדריכו על פני 4000 מ"ר פתרונות ויכולות חדשניים, החל מתוכנות ועד פתרונות גימור. ממש מיני-דרופה", ממשיך ערן. 

 

דרך נוספת להתפתחות מקצועית, שמתרחשת בעיקר בכנס השנתי (אולם גם בכנסים המקומיים) הינה שיתוף מידע בין הדפסים עצמם. ערן מספר: "עד כמה שזה לא נשמע הגיוני, ניתן היה לראות דפסים מחברות שונות, ממדינות שונות, שאנגלית אינה שפת האם שלהם, יושבים במסדרונות, או באולם התצוגה, ומשתפים אחד את השני בבעיות שונות בהן הם נתקלים, ובדרכים לפתור אותן, וכן ברעיונות כיצד לפתח פרויקט או מוצר. 

 

"רבים מהדפסים איתם דיברתי, אמרו את המשפט: 'אתה משתף דבר אחד, ומקבל פי כמה יותר בחזרה'. לכולנו, לכל הדפסים בעולם, יש רצון לגדול ולהתפתח, ומדוע להמציא בכל פעם את הגלגל מחדש, במקום ללמוד מאלה שכבר המציאו אותו ומוכנים לשתף בידע שלהם את הקהילה? ידע הוא כוח. והדרך לגדול, היא קודם כל להשיג את הידע. Dscoop הוא המקום שבו ניתן להשיג את הידע בקלות ובפשטות", מסכם ערן. 

 

"אנו שמחים, כמובן, על הצלחת הכנס בליון. העובדה שכ- 1300 משתתפים מ- 45 מדינות הגיעו לכנס מהווה עדות ברורה לעוצמה ולהתלהבות של קהילת המשתמשים" אומר אוליבייה גראבט, יו"ר כנס Dscoop 2017. "מעבר למספרים, הרי שסיפורי ההצלחה שאנו שומעים מחברי הארגון, הם אלה שבזכותם אני משוכנע שכל מי שעוסק בהדפסה דיגיטלית חדשנית, פשוט לא יכול להרשות לעצמו להחמיץ את הכנס של Dscoop".

 

בכנס הוכרזו גם הזוכים בתחרות Inkspiration Awards - פרסי המצוינות בדפוס של HP אינדיגו. תחרות שנתית זו מציגה את עבודות הדפוס הטובות ביותר של לקוחות HP אינדיגו ומציינת כיצד אותם לקוחות פורצים ביצירתיות את גבולות האפשר בעולם ההדפסה הדיגיטלי של ימינו.

 

בנוסף להרצאות, התקיימו גם תצוגות שהציגו את מיטב המוצרים של חברת HP והחברות השותפות. HP אינדיגו הציגה את מכונת הדפוס HP Indigo 7900 Digital Press, שממשיכה לשבור שיאי הדפסה בקרב לקוחות, כמו גם את מכונות הדפוס  WS6800, 8000, 12000, HP Indigo 20000 ו- HP Indigo 30000

 

"אני משתתף בכנסים של דיסקופ  כשש שנים ברציפות. אומנם ההשתתפות עולה כסף, אבל מבחינתי זה שווה הרבה. נחשפתי לרעיונות חדשים ואת חלקם יישמתי בהצלחה בעסק, אני ממליץ בחום", אומר שמעון קרמר, מנכ"ל גרפוס פרינט. 

 

בתמיכתה של נותנת החסות הראשית, חברת HP, שותפים נותני חסות בדרגת יהלום כמו סקודיקס הישראלית ו - Trotec Laser, שותפים נותני חסות בדרגת פלטינום כמו ABG International, motioncutter, Antalis ו- IEN Industrie, ו-58 שותפים נוספים, היה הכנס השישי בליון האירוע ה-25 במספר בעולם. עד היום, השתתפו 30,000 משתתפים מ-80 מדינות בכל האירועים והכנסים של ארגון ,Dscoop כך שהקהילה צומחת מדי שנה. 

 

לסרטון שבו אלון בר שני, מנכ"ל HP אינדיגו ורונן סמואל, סמנכ"ל בחברה, מספרים על רשמיהם מהכנס, לחץ כאן. 

 

למי שעוד לא יודע...מה זה  Dscoop 
 Dscoop  הינו קיצור של .Digital Solutions Cooperative זהו ארגון משתמשים במוצרי פתרונות הדפוס של HP בעולם. הארגון נוסד בשנת 2005 בארצות הברית וכיום הינו ארגון בינלאומי המאגד מעל 8,000 חברים בצפון אמריקה, אסיה ואזור) EMEA אירופה, מזרח התיכון, ואפריקה). זוהי עמותה ללא כוונת רווח, אשר מנוהלת על ידי חברים מתנדבים הממלאים תפקידים בדירקטוריון ובועדות המשנה. החברות ב Dscoop -מוצעת ללא תשלום לכלל ציבור המשתמשים.הארגון מציע הדרכה לחברים, כלים והזדמנויות ליצירת קשרים. מטרת הארגון הינה להגדיל את המחזור והרווח של בתי הדפוס החברים בארגון ולשפר את הפרודוקטיביות המושגת מהציוד. 

 

לפרטים נוספים על יתרונות החברות בארגון, לחץ כאן. 
 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו