חדשות

חדש: HP SmartStream Production Pro 5.1

מהיום הוא זמין בכל רחבי העולם: בקר ההדפסה המוביל של HP אינדיגו לפלטפורמות מסחריות - מהיר, חכם ואינטואיטיבי יותר ונגיש מכל מקום. 

 

הלקוחות אוהבים את בקר ההדפסה החדש HP SmartStream Production Pro 5.1
לקוחות שמשתמשים בבקר ההדפסה HP SmartStream Production Pro 5.1, הדור הבא של בקיר ההדפסה של HP אינדיגו למכונות הדפוס הדיגיטליות רואים שיפורים משמעותיים מבחינת יציבות, ביצועים והשימוש:

  • הביצועים של ה- RIP מדהימים. העיבוד עובד בצורה חלקה! – לקוח מאזור EMEA שמפיק מאות עבודות הדפסה ביום
  • היכולות המשופרות לעימוד (אימפוזיציה) עזרו לי לחסוך הרבה זמן ואלפי עמודים – לקוח מ- EMEA
  • קצב הרענון הוא בהחלט טוב יותר. קודם לכן, היינו צריכים לחכות דקה או שתיים. היום זה נראה כאילו זהו עניין של שניות. כל מי שמשתמש בו מאוד מרוצה - לקוח צפון אמריקה

מאפייני מפתח חדשים:

  • גישה מכל מקום: ממשק משתמש משופר נגיש מכל מכשיר עם גישה לאינטרנט, מחזק את מחלקת קדם דפוס ומאפשר למפעילים להתמקד בהפעלת מכונת הדפוס. 
  • ניהול צבע פשוט יותר: מצב הפעלה פשוט מאפשר קביעת תצורה של תבניות צבע מתקדמות בלחיצת כפתור; איפיון מצעי הדפסה; פרופילי ICC אוטומטיים; מצב הדפסת EPM (מצב הפעלה לפרודוקטיביות משופרת) + הדפסת צבעי ספוט
  • עימוד (אימפוזיציה) וטיפול מתקדם בעבודות הדפסה: איסוף עבודות הדפסה, איתור אוטומטי של בליד (גלישת צבע) ושוליים; תיוג עם יכולות אימפוזיציה משופרות לרבות אימפוזיציה DUTCH 5-up לגיליונות B2
  • אוטומציה של תהליך הגימור: יכולות JDF משופרות ואינטגרציה עם בקר ההדפסה Direct2Finish, מאפשרים הפקה יעילה יותר במכשירים הנתמכים. 

זמינות
בקר ההדפסה V5.1 מסופק עם מכונות ההדפסה HP Indigo 10000 Digital Press ו- and HP Indigo 7800 Digital Press ותואם למכונות דפוס מסדרות HP Indigo 7x00 Digital Press, HP Indigo 5x00 Digital Press, HP Indigo WS6x00p ו- HP Indigo 72x0. הבקר מוצע גם בשדרוג ללא תשלום ללקוחות שברשותם קיים בקר ההדפסה Production Pro Version 5.0. 

 

חברת HP אינדיגו תציג את בקר ההדפסה Production Pro 5.1 בכל האירועים הקרובים, לרבות כנס הלקוחות Dscoop EMEA שיתקיים בחודש יוני 2015 בדבלין. 

 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו