חדשות

חדשות מ- Labelexpo

היישר מתערוכת labelexpo  - הזדמנויות חדשות ללקוחות לצמוח ולמותגים לחדש 

חברת HP אינדיגו מציגה פתרונות מהפכניים שמאפשרים לבתי דפוס להדפיס דיגיטלית כל תווית שהיא 

 

  • הכותרות: 
  • HP Indigo GEM – הפתרון הראשון, הדיגיטלי האמיתי לעיטור וקישוט ב"מכה אחת"
  • בקר ההדפסה HP Production Pro לתויות ואריזות – בקר ההדפסה מהיר וחזק יותר פי חמישה
  • יישומי ותכונות PrintOS עברו אופטימיזציה לתוויות ואריזות, במטרה להגביר את אימוץ הדפוס הדיגיטלי
  • פתרון Pack ready for Labels מאפשר יישומים בעלי עמידות גבוהה
  • דיו הכסף החדש HP Indigo ElectroInk Silver מתחיל את שלב הבטא שלו 
  • מומנטום חזק למכונות הדפוס מסדרה 4, עם מכירתן של מכונת הדפוס HP Indigo 20000 Digital Press ה- 100 במספר, ומכונת HP Indigo 30000 Digital Press ה- 50 במספר
  • התקנות מכונת הדפוס HP Indigo 8000 Digital press צומחות במטרה לתמוך בהדפסה בנפח גבוה של כל תוויות שהיא. 
     

חברת HP  אינדיגו הכריזה על פורטפוליו חדש של פתרונות להדפסה דיגיטלית ולעיטור של תוויות בכל כמות עבור כל יישום, בעוד מהלך מוביל בתעשייה למעבר מדפוס אנלוגי להדפסה דיגיטלית של תוויות ואריזות, מה שמאפשר לבתי דפוס להגדיל את עסקיהם ולחדור לשווקים חדשים.

 

החברה גם הכריזה על HP Indigo GEM, פתרון מהפכני לעיטור תוויות ב"מכה אחת",  שזמין כעת להזמנה מוקדמת במהלך תערוכת labelexpo. בשילוב עם מכונת הדפוס HP Indigo WS6800 Digital Press, ה- GEM מייצר תוויות מעוטרות בצורה פשוטה וביעילות.

 

הפתרונות החדשים מגיעים 15 חודשים בלבד לאחר ההשקה הטכנולוגיה במהלך דרופה 2016. הלקוחות כבר נהנים מיכולות חדשות אלה מבחינת דיוק ועקביות הצבע, פרודוקטיביות גבוהה יותר, ומגוון רחב של יישומים.

 

"הטכנולוגייה שלנו שנחשפה בדרופה בשנה שעברה הייתה קפיצת מדרגה, והושקה באופן מלא ללקוחות. החידוש עכשיו נמשך, ככל שאנו מרחיבים את היכולות שלנו ומציגים את פתרונות ההדפסה הדיגיטליים החזקים ביותר בתעשייה שיסייעו לבתי דפוס להכפיל את תחום הדפוס הדיגיטלי שלהם בשנים הקרובות ", אמר אלון בר-שני, מנכ"ל HP  אינדיגו. "עם פתרונות אלה, בתי הדפוס יכולים לייעל ולהמציא מחדש את רצפת הייצור ולהדפיס כל תווית שהיא, אפילו המורכבת ביותר, כדי לעמוד בהצלחה בדרישות החדשות של השוק."

 

באולם 5 ב- labelexpo, בין התאריכים 25-28.9, HP  אינדיגו הציגה את היכולות החדשות שלה, כולל מכונת הדפוס HP Indigo WS6800 Digital Press המשולבת עם HP Indigo GEM לעיטור תוויות, את מכונת הדפוס HP Indigo 20000 Digital Press עם ערכת הלמינציה HP Indigo Pack ready Lamination להפקת אריזות מתקפלות, שמאפשרת יציאה מיידית לשוק, ואת מכונת HP Indigo 20000 Digital Press, מכונת הדפוס להדפסה בגלילים צרים הפרווקטיבית ביותר בשוק כיום. כמו כן, בחווית של סביבת חנות, החברות השותפות של HP יציגו את הפתרונות שלהן, שמבוססים על מנוע ההדפסה החדש SI-1300 desktop labeling print engine ועל טכנולוגיות אחרות.

 
כל תווית מכל עבודת הדפסה, בהדפסה דיגיטלית

בשילוב עם מכונת הדפוס HP Indigo WS6800, הפתרון HP Indigo GEM מהווה מכונת דפוס דיגיטלית במלואה להדפסה במכה אחת, המיועדת לעיטור תוויות עם אפקטים מיוחדים כמו רדידים, משי, אפקטים בולטים ולכה, באמצעות זרימת עבודה אחת, מפעיל אחד וקובץ עיצוב אחד ללא צורך בכלים. HP Indigo GEM משתמש ב- GEM Coat וב- GEM Clear, שנמכרים על ידי HP אינדיגו. המשלוח של GEM, שפותח עם JetFX, צפוי להתחיל באביב 2018.

 

הזדמנויות חדשות עם תוויות עמידות 
הפתרון Pack Ready for Labels הינו פתרון חדש התומך בייצור של תוויות בעלות עמידות גבוהה, שנועד לסייע לבתי הדפוס לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה, כולל תוויות עבור מוצרים ביתיים וכימיים. הפתרון כולל יחידה משודרגת לציפוי מצעי הדפסה Inline Priming Unit  כאופצייה ממכונת הדפוס HP Indigo WS6800 Digital Press ומתכלים, כולל לכה וצבע יסוד ((primer שימכרו על ידי Michelman.
היחידה החדשה לציפוי גם מאפשרת שימוש משופר במכונת הדפוס ושירות טוב יותר.

 

חדשנות בתחום הדיו
חברת HP  אינדיגו גם הכריזה על דיו כסף חדש, HP Indigo ElectroInk Silver, הנמצא כעת בשלב בדיקת בטא אצל לקוחות. נוסחת הדיו החדשה מסוגלת לייצר מגוון רחב של צבעים מתכתיים, המשלבים אפקטים מטאלים עם יכולות דיגיטליות בתהליך הדפסה אחד. הדיו החדש נועד להרחיב את יכולות היישומים המופעלים על ידי הטכנולוגיה של HP אינדיגו, ולפתוח תחום חדש בתחום עיצוב האריזות ומתן אפשרות למותגים לבלוט על המדפים. 

 

כלים חדשים לזרימת עבודה ואוטומציה
מכונת הדפוס HP Indigo WS6800 יחד עם HP Indigo GEM יופעלו על ידי בקר ההדפסה החדש HP Production Pro for Indigo Labels and Packaging. עם עיבוד מהיר פי חמש, בקר ההדפסה מספק פרודוקטיביות גבוהה יותר, יכולת הרחבה ויתר פשטות לכל עבודת הדפסה, כולל טיפול בכמויות גדולות של הדפסת נתונים משתנה.

 

בקר ההדפסה HP Production Pro מאפשר לבתי הדפוס זו הפעם הראשונה להרחיב את היקף העסק שלהם, ולנהל באופן מרכזי ציים של מכונות דפוס להפקת תוויות של HP אינדיגו, תוך חיבור המכונות לגלי מיכון, כמו HP PrintOS, מערכות MIS  ומנוע Esko Automation Engine QuickStart for Labels. 

 

כמו כן הוכרז במהלך התערוכה כי חברות HP  ו- Esko מתחילות בשיתוף פעולה משופר בהמשך למערכת יחסים מוצלחת בת 10 שנים. HP ו- Esko שילבו את מנוע הצבע Esko Color Engine בתוך בקר ההדפסה HP Production Pro והן מרחיבות את שיתוף הפעולה כדי למכור מחדש את מנוע ההפעלה החדש לתוויות Esko Automation Engine QuickStart for Labels, , פתרון ברמת הכניסה שמייעל את ההדפסה ומאפשר לבתי דפוס לשפר את הפרודוקטיביות של הקדם-דפוס באופן פשוט, יעיל ומשתלם.

 

התכונות החדשות של מערכת ההפעלה print OS בתחום התוויות והאריזות שהוכרזו בתערוכה: 
PrintOS Jobs – לבקרת ההפקה ומעקב אחר עבודות ההדפסה
PrintOS Site Flow – להפקה של תוויות פרסונליות בנפח הדפסה גבוה ובריצות הדפסה קצרות
PrintOS Box - חילופי קבצים אשר מפשטים את תהליך קבלת קובץ להדפסה ואימות תוכן
PrintOS Service Center – נקודת גישה יחידה לכל כלי השירות 

 

מומנטום בתחום התוויות והאריזות של HP
עם למעלה מ -1,500 מכונות דפוס להפקת תוויות ואריזות שמותקנות ברחבי העולם, HP אינדיגו מובילה את השינוי בתעשייה. ההתקנה האחרונה של מכונת הדפוס HP Indigo 8000 Digital Press בחברת Belmark מדגישה את המעבר של בתי הדפוס לקראת ייצור דיגיטלי מלא.

 

חברת HP  אינדיגו גם הכריזה על המכירה ה-100 במספר של מכונת הדפוס HP Indigo 20000 Digital Press. ההתקנה ה-50 במספר של מכונת הדפוס HP Indigo 30000 Digital Press לקרטונים מתקפלים הייתה לאחרונה בחברת Cartoffset שבצרפת. 

 

מותגים ברחבי העולם נהנים מהיתרונות של היכולות של HP  אינדיגו: 
Eat the Bear – חברת Toflight מארה"ב הפיקה תווית שזכתה בפרסי המצויינות של HP  אינדיגו. התווית הופקה בהשקה של התוסף התזונתי בטעם מיוחד לחג Cinco de Mayo. התווית הודפסה על מצע פרופילן מטאלי על לכה מט ומבריקה והביאה לנראות גדולה על המדף. 

 

 tang - בקמפיין המחבר בין רגעים משפחתיים לבין המשקה, הדפיס החברה חבילות גמישות הכוללות 110 תצלומים משפחתיים שונים שהוגשו על ידי לקוחות על סך של 15 מיליון שקיות ב- 5 טעמים שונים, ההדפסה נעשתה במכונת הדפוס HP Indigo 20000 של Camargo Cia de Embalagens.

 

Romantics - מותג של מיצים טריים ומשקאות של ירקות עם 140 עיצובים שונים ומשתנים, כל אחד עם סיפור שונה, תמונה מסר יצירתי. המותג הפיק תועלת רבה מריצות הדפסה ארוכות ומדויקות ואספקה בזמן.

לחץ כאן לצפייה בסרטון

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו