חדשות

חברת תדביק הישראלית זכתה בפרס

חברת תדביק הישראלית זכתה בפרס בינלאומי של HP בתחום ההדפסה הדיגיטלית על שרוולי ניילון

הפרסים חולקו במהלך כנס Labelexpo Americas, ל-13 חברות מרחבי העולם אשר מפגינות איכות ויצירתיות בהדפסה דיגיטלית על גבי מדבקות ואריזות. HP הציגה בכנס טכנולוגיות ומוצרים פורצי דרך בתחום הדפסת המדבקות והאריזות. 

חטיבת HP אינדיגו הציגה במהלך כנס Labelexpo Americas טכנולוגיות ומוצרים חדשניים בתחום ההדפסה הדיגיטלית על תוויות ואריזות. כמו כן, החברה הכריזה על הענקת פרסים ל-13 חברות מרחבי העולם, כאות על איכות ויצירתיות בעבודתן. בין הזוכות נמנית גם חברת תדביק הישראלית, שזכתה להוקרה על פעילותה בתחום ההדפסה הדיגיטלית על שרוולי ניילון.

תעשיית הדפוס הדיגיטלי נחשבת כמגזר בעל הצמיחה המהירה ביותר בשוק ייצור התוויות והאריזות, ואחת ההוכחות לכך הינה מספרן הגבוה של החברות שהגישו את מועמדותן במהלך התחרות - יותר מ-140 הצעות שונות.

אלון בר-שני, סגן נשיא ומנכ"ל חטיבת HP אינדיגו, מסר כי "התחרות, שנערכה זו השנה השנייה ברציפות, מאפשרת ללקוחות HP אינדיגו לשתף עמיתים לתחום בדרכים בהן הם משפרים את היעילות ומרחיבים את קו המוצרים. מבחינתנו, זו הזדמנות להכיר ולהוקיר לקוחות, שעושים שימוש מצוין בטכנולוגיה הדיגיטלית. אנחנו שמחים על מספר הנרשמים הגבוה ומופתעים בכל פעם מחדש מהיצירתיות וממידת ההצלחה של הלקוחות".

במסגרת הכנס, הוצגו מכונת הדפוס הדיגיטלית לריצות גדולות HP Indigo WS6000 Digital Press,  אשר החלה רשמית את שיווקה בצפון אמריקה; ולצידה מכונת הדפוס הדיגיטלית HP Indigo press ws4500,  שנחשבת כפתרון הדיגיטלי הנמכר ביותר בעולם בתחום הדפסת התוויות והאריזות. שתי המכונות מדפיסות בשבעה צבעי פרוצס ופנטון®.

עוד הוצגו פתרונות ניהול תהליכי הייצור ממשפחת HP SmartStream, המאפשרים ללקוחות להגדיל את התפוקה בכל משמרת. בנוסף הציגה החברה פתרונות משלימים ומוצרי גמר מתוצרת חברות שונות, אשר מעצימים את המענה הניתן ללקוחות.

בר-שני מסכם: "מאז השקת מכונת הדפוס הדיגיטלית הראשונה, על ידי אינדיגו, לפני כ-15 שנה, אנחנו מובילים את שוק הדפסת התוויות והאריזות ומסייעים ללקוחותינו לצמוח ולשפר את הרווחיות. הפרודוקטיביות והאיכות הבלתי מתפשרת של פתרונות HP אינדיגו, מעצימים מותגים ומספקים תועלות הן ללקוחות הישירים והן ללקוח הסופי".

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו