חדשות

הצלחה מסחררת ב- Labelexpo 2013

למעלה מ- 500 מכונות דפוס מסדרת HP Indigo WS6000 Digital Press נמכרו ברחבי העולם

חברת HP אינדיגו חשפה דיו חדש בצבע כסף בתערוכת LabelExpo, והרחיבה את יכולות ההדפסה הדיגיטלית 

בתערוכה הודגמה גם יחידת stripping and blanking unit)  SBU) של חברת KAMA, שמכילה רולרים שניתנים לתכנות, ומטרתם להסיר פסולת וקופסאות מודפסות שגויות ללא צורך בכלים יקרים או תהליכים ידניים מסורבלים. 

HP אינדיגו הודיעה במהלך התערוכה כי היא מחזקת את מעמדה כמובילה בתחום הדפסת התוויות ברחבי העולם (1) עם הצגתו של הדיו הכסוף החדש עבור מכונת הדפוס HP Indigo WS6600 Digital Print. 

 

הדיו החדש מחולל פריצת דרך באפשרויות העומדות בפני חברות המספקות שירותי דפוס בתחום התוויות.  

 

HP אינדיגו גם הודיעה על המשך מגמת ההצלחה בשוק עם למעלה מ- 500 מכונות דפוס מסדרת HP Indigo WS6000 Digital Print שכבר נמכרו ברחבי העולם. ברבעון השלישי של 2013, חלה עלייה של 25% בכמות התוויות המודפסות במכונות הדפוס של HP אינדיגו, לעומת הרבעון המקביל אשתקד (2). שיעור צמיחה זה גדול באופן משמעותי משיעור הצמיחה בשוק, שעומד על 5% (CAGR ). החברה רואה גם כי קיים עניין רב בשוק בחבילת השיפורים של מכונת הדפוס HP Indigo WS6000 Digital Print. חבילה זו משפרת את ביצועי המכונה ומציעה פתרונות חדשים מקצה לקצה בתחום האריזות.

 

"כיום דורשים בעלי המותגים אריזות מרשימות וזמני אספקה מהירים, והם מבקשים שהטכנולוגיה של HP אינדיגו תענה על הצרכים והדרישות שלהם", אומר אלון בר שני, סגן נשיא ומנכ"ל HP אינדיגו. "הצמיחה חסרת התקדים שלנו בשוק התוויות משקפת את המחויבות שלנו לסייע ללקוחותינו להישאר תמיד בחוד החנית מבחינה טכנולוגית, בכך שאנו מציגים כל הזמן פתרונות חדשים שיסייעו לספקי שירותי הדפוס להמשיך ולבדל את עצמם מהמתחרים". 

 

דיו כסף חדש למכונת הדפוס HP Indigo WS6600 Digital Press
עד עתה, הדפסה בצבע כסף מטאלי, שמשמשת להפקת למעלה משני מיליארד מ"ר של תוויות באיכות גבוהה (4), נעשתה בעיקר בעזרת שימוש בתהליכי דפוס אופסט. הצגת דיו בצבע כסף HP Indigo ElectroInk Silver מאפשרת לראשונה, הדפסה בעזרת דיו בצבע כסף באיכות גבוהה בישומי דפוס דיגיטלי. דיו זה פותח אפשרויות חדשות להדפסת עבודות הדפסה נוספות, ומציע לספקי שירותי הדפוס פתרון יעיל, משתלם ואיכותי שעונה על צרכים אלה. 

 

חברת Geostick מהולנד שעוסקת בהדפסת תוויות ואריזות, כבר חווה הצלחה בעת הניסיונות ההדפסה הראשונים בדיו החדש. 

 

"אנו נרגשים מהתוצאות הראשונות של הדיו בצבע כסף החדש של HP אינדיגו. כבר הספקנו למכור תוויות שהודפסו בדיו זה ללקוחות שקיבלו בשמחה את המוצרים, ולא יכלו לגלות הבדלים כלשהם בין צבע הכסף של אינדיגו לבין צבע כסף שמודפס בדפוס אופסט", אומר קייס שוטן, מנהל טכני בחברת Geostick. "הדיו החדש בצבע כסף פותח בפנינו הזדמנויות רבות. המחויבות המתמשכת של HP אינדיגו להציג יכולות חדשות וחידושים, מעניקים לנו את הגמישות לה אנו זקוקים כדי להמשיך ולענות על הדרישות המשתנות של לקוחותינו". 

 

דיו זה שצפוי להיות זמין בתחילת שנת 2014, מתאים למגוון רחב של יישומי תוויות, לרבות צבע, רכב, כימיקלים ביתיים, בירה ומשקאות קלים. 

 

השלמת ההתקנה ה-500 במספר של מכונת דפוס מסדרת HP Indigo WS6000 Digital Press
HP גם הודיעה כי היא תשלים את ההתקנה ה-500 במספר של מכונת דפוס מסדרת HP Indigo WS6000 Digital Print באתר של חברת Rako Etiketten בסין. בנוסף, חברת Rako הוסיפה שלוש מכונות דפוס HP Indigo WS6600 Digital Press לאתר שלה בגרמניה, שמתווספות לחמש מכונות HP Indigo WS6600 Digital Print שהותקנו בשנה שעברה. המכונות החדשות יאפשרו לחברה להגדיל את יעילותה ואת הפרודוקטיביות שלה, תוך כדי הרחבת יתרונות ההדפסה הדיגיטלית של תוויות לשווקים נרחבים יותר. 

 

תגובות חיוביות לחבילת השיפורים למכונות הדפוס מסדרת HP Indigo WS6000
לקוחות ששימשו כאתרי בטא לחבילת השיפורים, סיפקו משוב חיובי על חבילת השיפורים למכונות הדפוס מסדרת HP Indigo WS6000 Digital Press שהוצגה בחודש אוגוסט האחרון. חבילת השיפורים כוללת סדרת מאפיינים לשיפור ביצועי המכונה, לרבות בקר ההדפסה החדש HP SmartStream Labels and Packaging Workflow Suite, גרסה 4.0, שמונע ע"י Esko. 

 

"בקר ההדפסה החדש, HP SmartStream Labels and Packaging Workflow Suite, הגביר את זרימת העבודה בחברה שלנו, ועלה אף על הציפיות הגבוהות ביותר שלנו. ה- Adobe® RIP שבבקר מהיר פי שלושה עד ארבעה בעבודות הדפסה סטטיות, והוא אף מהיר יותר בעבודת הדפסה בעלות מידע משתנה", אומר ג'ון דיון, נשיא חברת Dion Labels. " בנוסף, מנוע הצבע החדש הופך תהליכים רבים לאוטומטים ומשפר את תוצאות הצבע שלנו. במקביל, הפרודוקטיביות הכוללת שלנו עלתה וקל לנו יותר מתמיד להדפיס יותר עבודות הדפסה במכונת הדפוס שלנו". 

 

כל שדרוגי המוצר והיכולות החדשות ניתנות להתאמה למכונות דפוס מסדרות קודמות, ובכך הם יוצרים הזדמנויות חדשות תוך שימור ההשקעה של לקוחות קיימים ושיפור התשואה על ההשקעה במכונות דפוס של HP אינדיגו עבור לקוחות חדשים. 

 

פתרונות חדשים מקצה לקצה התחום האריזות הגמישות והקרטונים המתקפלים
פתרונות חדשים מקצה לקצה עבור מכונות הדפוס החדשות HP Indigo 20000 Digital Press ו- HP Indigo 30000 Digital Press, הודגמו לראשונה בעולם בתערוכת Labelexpo. פתרונות אלה יאיצו את המהפכה בשווקים של האריזות הגמישות והקרטונים המתקפלים.
 

מכונת הדפוס  HP Indigo 20000 Digital Press שמונעת על ידי בקר ההדפסהHP SmartStream Labels and Packaging Workflow Suite שמונע ע"י Esko, מפיקה מספר יישומי אריזות בהדפסה דיגיטלית באיכות גבוהה כמו אריזות גמישות, תוויות רגישות ללחץ ושרוולים מתכווצים. לצד המכונה הודגם גם פתרון ה- Digicon 3000 של AB Graphics, שתוכנן במיוחד כדי לספק תמיכה במפרט מכונת הדפוס HP Indigo 20000 Digital Press. פתרון זה מאפשר הפקה תוויות רגישות ללחץ ופילמים של אריזות גמישות. 

 

בתערוכה, HP גם הציגה לראשונה פתרון מלא מקצה לקצה להפקה של קרטונים מתקפלים במכונת הדפוס HP Indigo 30000 Digital Press, לרבות הפתרון Tresu iCoat 30000 של חברת Tresu Group, שמאפשר ציפוי סלקטיבי UV או מבוסס-מים לאחר ההדפסה. 
 

 

מכונות הדפוס HP Indigo 20000 Digital Press ו- HP Indigo 30000 Digital Press עוררו עניין רב אצל מאות חברות ובעלי מותג, החל מבתי דפוס קטנים ומשפחתיים ועד למוסדות וחברות מובילות בשוק. מכונות אלה צפויות לצאת לשוק בשנת 2014.

 

סרטונים: 
סיור בסופרמרקט עם אלון בר שני, מנכ"ל HP אינדיגו 

רונן סמואל, סמנכ"ל ב- HP אינדיגו מספר על הפורטפוליו של החברה

 

 

הערות:

1. על פי נתוני שוק של IDC 
2. מבוסס על נתונים פנימיים של HP. 
3. מבוסס על דוח PIRA בשם “The Future of Global Labels and Release Liner Markets to 2017,”, שפורסם בספטמבר 2012. 
4. מבוסס על ניתוח שוק תוויות האיכות שנערך על ידי IT Strategies מטעם HP אינדיגו, בחודש יוני 2011. 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו