חדשות

העסקה הגדולה ביותר בהיסטוריה של HP אינדיגו

חברת HP מרחיבה את מעמדה המוביל בתחום הדפוס הדיגיטלי עם עסקת הרכישה הגדולה ביותר בהיסטוריה שלה בתחום התוויות והאריזות. קבוצת ראקו (Rako Etiketten) רכשה בחודש אוקטובר השנה, 11 מכונות דפוס דיגיטליות של HP אינדיגו: שתי מכונות HP Indigo 20000 Digital Press ובנוסף, תשע מכונות HP Indigo WS6800 Digital Press! 

 

הרכישה תרחיב את  הצי הקיים של ראקו של מכונות דפוס של HP אינדיגו ומרחיבה את ההיצע מרובה מכונות, במספר אתרים של החברה,  תוך מתן יכולת מוגברת כדי לעמוד בדרישות הלקוחות. 

 

"אנו משתמשים בטכנולוגית הדפוס הדיגיטלי של HP  אינדיגו במשך למעלה מעשור, במטרה להביא ערך ללקוחותינו, הכוללים רבים מהמותגים המובילים בעולם," אמר אדריאן טיפנהאואר, מנכ"ל חברת ראקו. "חברת HP אינדיגו נותרת במרכז האסטרטגיה הדיגיטלית שלנו, ואנחנו מאמינים שמכונות הדפוס הדיגיטליות החדשות יסייעו לנו להמשיך ולחדש ולגדול יחד בעתיד."

 

"חברת ראקו הינה אחת מלקוחות HP אינדיגו הגדולות ביותר בתחום התוויות והאריזות. אנו עבדנו בשיתוף פעולה הדוק לאורך השנים כדי לסייע לחברה להאיץ ולהרחיב את תחום הדפוס הדיגיטלי שלה," אמר אלון בר שני, סגן נשיא ומנכ"ל HP אינדיגו. "הודעת הרכישה מסמנת השקעה מונומנטלית שממצבת עוד יותר את חברת ראקו בעמדת צמיחה ומדגימה את האפשרויות הבלתי מוגבלות של טכנולוגית הדפוס הדיגיטלי של HP אינדיגו."

 

עסקה זו נחתמה זמן קצר לאחר תערוכת לייבלאקספו 2015 בבלגיה. חשוב לציין כי לאחר התערוכה הקודמת בשנת 2013, HP הודיעה על השלמת ההתקנה ה-500 במספר בעולם של מכונת דפוס מסדרת HP Indigo WS6000 Digital Print  באתר של חברת ראקו בסין. בנוסף, רכשה החברה שלוש מכונות דפוס HP Indigo WS6600 Digital Press לאתר שלה בגרמניה, שמתווספות לחמש מכונות HP Indigo WS6600 Digital Print  שהותקנו בשנה הקודמת. 

 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו