חדשות

הנגב לא מה שחשבתם

קהילת "מעצבים דרום" בשיתוף הרשות לפיתוח הנגב, השיקו בחודש אוגוסט את תחרות עיצוב הכרזות "הנגב לא מה שחשבתם". במסגרת התחרות, מעצבים מכל הארץ הוזמנו לעצב כרזה המתארת את התפתחות הנגב בשנים האחרונות לפי נקודת הראות שלהם

מעל 200 כרזות נטלו חלק בתחרות העיצוב הגדולה בדרום. תערוכת הסיום, הגראנד פינאלה, נערכה ביום רביעי, ה- 28.09.16 במתחם wework בבאר שבע.

 

על השופטים נמנו רוביק דנילוביץ, ראש עיריית באר שבע, ניר נבות, יו"ר המעצבים הגרפיים בישראל וגם אריק סופר, מנהל שיווק ופיתוח עסקי ב- HP אינדיגו. 

 

בשנים האחרונות הנגב עובר מהפכה של התחדשות ופיתוח. התפתחות האזור כמעצמת היי-טק, מעבר בסיסי צה"ל לנגב ופיתוח קריית הסייבר, הם רק חלק מהשינוי המתממש. מצד שני, התדמית הציבורית הרווחת לא ממש הספיקה להדביק את הקצב. לכן, מעצבים מאיזור הדרום ומכל הארץ נקראו להציע את הפרשנות שלהם לתדמית החדשה של הנגב. 20 הכרזות הטובות ביותר הוצגו בתערוכה בהשקה חגיגית, אז גם הוכרז על שלוש הכרזות הזוכות, שזיכו את יוצריהן בפרסים יקרי ערך.

 

במקום הראשון זכתה הכרזה "הנגב כבר משהו אחר" של המעצבת חנה חורי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

במקום השני זכתה הכרזה "העתיד כבר כאן" של המעצבת אילנה גוליקוב

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

במקום השלישי הכרזה "מחשבה יוצרת מציאות" של המעצבת נינה פיירשטיין

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

את תואר חביבת הקהל קטפה הכרזה "זמן נגב" של המעצבת ענת סנדרו סביליה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

את התחרות יזמה "קהילת מעצבים דרום", שפועלת לקידום תחום העיצוב בדרום על ידי יצירת מפגשי העשרה, הרצאות, שיתופי פעולה, תחרויות וקידום אפשרויות תעסוקה בדרום.

 

לסיקור האירוע באתר "באר שבע נט, לחץ כאן. 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו