חדשות

המגזין חוגג 20 עם HP

המגזין הבריטי Wallpaper* חוגג 20 שנה עם 220,000 פוסטרים ייחודיים שנוצרו בעזרת HP SmartStream Mosaic

 

המגזין Wallpaper* ציין 20 שנה ושילב כוחות עם HP כדי ליצור קמפיין מהפכני שממציא מחדש את הפקת הפוסטר הדיגיטלי. הפרויקט עשה שימוש בטכנולוגייה עטורת הפרסים HP SmartStream Mosaic ליצירת 220,000 פוסטרים ייחודיים לכבוד האירוע. שני פוסטרים צורפו לכל גיליון חגיגי של חודשים ספטמבר- אוקטובר. 

 

הפוסטרים הייחודיים שהתבססו על עיצובים חדשים של הסטודיו הידוע Spin בלונדון, הגיעו ל-93 מדינות ברחבי העולם. העיצובים הודפסו בשיתוף עם ספק שירותי ההדפסה F. E. Burman באתר ההדפסה המתקדם של החברה בלונדון במכונת הדפוס HP Indigo 10000 Digital Press.

 

"אנו שמחים לחלוק את היכולות של טכנולוגיית הדפוס של HP אינדיגו, ולאפשר לכל כך הרבה אנשים להפוך לבעלים הבלעדיים של פוסטר ייחודי של טוני ברוק. הפרויקט עם מגזין Wallpaper* מסמל כיצד ניתן להמציא מחדש את הדפוס ללא הרף, תוך שהוא רלוונטי ומלהיב יותר מאי פעם, וליצור אפשרויות חדשות וחסרות תקדים", אמר פרנסואה מרטין, מנכ"ל שיווק ופתרונות גרפיים עסקיים ב- HP.

 

"היופי של תוכנת HP Mosaic טמון ביכולת לקחת את הגרפיקה היצירתית וממנה ליצור מיליוני יצירות אמנות ייחודיות", אמר פול רגן, מנהל הדפוס הדיגיטלי בחברת F. E. Burman 

 

"אני חושבת שהתוצאה הסופית היא יוצאת מן הכלל. העוצמה של הצבעים עולה על כול ציפיותיי מן הדפוס דיגיטלי. ... היה זה פרויקט מרגש ביותר לעבוד עם HP אינדיגו. הפרויקט שינה לחלוטין את השקפתנו על דפוס. במונחים של יצירת תוכן ייחודי, זוהי רק ההתחלה. אני חושבת שהעתיד צופן לנו רבות" אמרה שרה דאגלס, המנהלת הקריאטיבית ב- Wallpaper.

 

בתחילת חודש ספטמבר, חגג מגזין Wallpaper* את יום הולדתו ה-20 במסיבה גדולה במסעדת OXO Tower בלונדון. כל המי ומי בעולם העיצוב של לונדון הגיעו למסיבה וכולם קיבלו עותק של הגיליון החגיגי בן 508 העמודים, הגדול היותר עד כה. 

 

שער המגזין הוא שיחזור עכשווי של תמונת המהדורה הראשונה של המגזין. הגיליון מציע סקירה של 20 השנים, וגולת הכותרת היא הפוסטר המתקפל 'שני עשורים של עיצוב' שסוקר את 20 השנים בתמונות. כל קורא קיבל גירסה ייחודית של הפוסטר, כאשר צבעי הרקע והדוגמאות משולבים באופן אקראי והופכים כל גיליון לייחודי. הגיליון גם סוקר את האנשים המשפיעים בתחומים שונים מרחבי העולם, בנושאים כמו ארכיטקטורה, אופנה ומלונאות.  

 

מספר מצומצם מאוד של עותקים הופקו עם כריכה זזה שפותחת לרווחה את התמונה, תוך יצירת מפגש בין האלמנטים השונים של המספר '20' על השער. 

 

לסרטון על סיפור ההצלחה, לחץ כאן. 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו