חדשות

דרופה 2016 - עדכון 2

דרופה המשיכה במלוא המרץ, והאולם של HP היה תוסס והומה מבקרים ללא הפסקה. מבקרים רבים מכל רחבי העולם, כמו גם מישראל המשיכו לפקוד את האולם ולהתרשם ממכונות הדפוס, הפתרונות והחידושים המהפכניים.

איך נראה האולם של HP? לחץ כאן לסרטון שלוקח לסיור קצר ומהיר באולם של HP בדרופה

 

באולם המופעים של HP התקיימו לאורך כל היום מצגות ומופעים מרשימים שממחישים את היכולות המדהימות של מכונות הדפוס והפתרונות של HP, כמו גם סיפורי לקוחות שסיפרו על ההצלחה לה זכו בזכות מכונות הדפוס של החברה. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לטעימה קטנה ממה שמתרחש באולם המופעים, לחץ כאן. 

 

HP אינדיגו – הבית של הישראלים בדרופה  
לקוחות קיימים ופוטנציאלים רבים הגיעו מישראל. במיוחד עבורם קיימה HP אינדיגו אירועים מיוחדים. ביום רביעי ה- 1.6, הגיעו לאירוע כ-30 אורחים וזכו לסיור באולם הענק של  HP האורחים קיבלו הסבר בעברית ובסיום הסיור התכנסו לארוחת ערב חגיגית. ביום שישי  ה- 3.6 נערך סיור ולאחריו גם קבלת שבת חגיגית ומרגשת אליה הגיעו 100 אורחים!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רונן סמואל, סמנכ"ל HP  אינדיגו באזור EMEA נשא דברים, אחריו עלו אלון בר שני, מנכ"ל החברה ושלמה מנשרוף, מנהל פעילות HP אינדיגו בישראל. ארוחת הערב הייתה מרגשת ומיוחדת, עם קידוש, יין חלות ואווירה ישראלית כהלכתה. האירוע הבא לישראלים נערך ביום שלישי, ה- 07.06, במסגרתו שוב התקיים סיור מיוחד באולם ל-40 אורחים שהגיעו מישראל.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HP אינדיגו שוב זוכה בפרסים! 
איגוד מכונות הדפוס האירופי (European Digital Press Association) EDP העניק זו השנה השנייה ברציפות פרס ל- HP אינדיגו. טקס הפרסים נערך השנה ב-1 ביוני, 2016 במסגרת דרופה. תוכנית הפרסים של איגוד EDP חולקת כבוד לפיתוחים הטובים ביותר בתחומים הבאים: כלים להפקת דפוס, פיתוחי תוכנה, מצעי הדפסה, דיו, חומרים ומערכות גימור. בשנה שעברה הייתה זו מכונת הדפוס HP Indigo 20000 Digital Press  שזכתה בפרס EDP לפתרון הטוב ביותר להפקת אריזות לשנת 2015.

 

בשנת 2016, אלה הפרסים שהעניקה EDP ל-HP אינדיגו: 

 

פרס פיתרון זרימת עבודה וניהול הוענק למערכת ההפעלה החדשה HP PrintOS , שהיא מערכת הפעלה להפקות דפוס עם אפליקציות שמאפשרות ללקוחות להפיק יותר ממכונת הדפוס של HP  אינדיגו.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פרס לתוכנת היישום המיוחדת הטובה ביותר הוענק לבקר ההדפסה HP SmartStream Mosaic. יישום זה מאפשר אלפי, מאות אלפי ואפילו מיליוני עיצובים שנוצרים ממספר מוגבל של עיצובים מקוריים.  יש לציין כי בתערוכת Labelexpo 2015 בבלגיה בחודש ספטמבר 2015, זכה היישום HP SmartStream Mosaic ב"פרס החדשנות בתעשייה" היוקרתי.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

בנוסף, זכתה גם מדפסת HP DesignJet T830 בקטגוריית מדפסת משולבת בפורמט רחב הטובה ביותר. 

איגוד EDP - נוסד בשנת 2006 ע"י ששה מגזינים מקצועיים ועוסק בעיקר בהפקה ודפוס דיגיטליים. איגוד EDP מונה 20 מגזינים בכל רחבי אירופה, הוא סוקר 26 מדינות ומגיע לכחצי מיליון קוראים. 

 

מכונת 8000 זכתה להתעניינות רבה 

מכונת הדפוס HP Indigo 8000 Digital Press שהושקה בדרופה 2016, נרכשה בתחילת התערוכה על ידי שבעה לקוחות שבחרו בטכנולוגיה המהפכנית שלה, כדי להגביר את הפרודוקטיביות ולנהל ביעילות עבודות הדפסה תובעניות וארוכות של תוויות.

 

המכונה מציעה מהירות הדפסה כפולה ממכונת הדפוס הנמכרת של HP אינדיגו להפקת תוויות ואריזות בגליל צר. המכונה מתוכננת לטפל גם בעבודות ההדפסה הארוכות התובעניות ביותר, ובכך מאפשרת לבתי דפוס להפקת תוויות ואריזות למעבר להפקה דיגיטלית מלאה.  

 

מכונת הדפוס קובעת רף פרודוקטיביות חדש בהדפסה דיגיטלית בגליל צר ומציעה הפקת תוויות מקצה לקצה במהירות הדפסה כפולה, של עד 90 מ, לדקה. 

 

אלון בר שני, מנכ"ל HP אינדיגו סיפר: "כדי להישאר תחרותיים ולהגיב לאתגרי השוק, מפיקי תוויות בנפח גבוה זקוקים לשילוב הנכון של מהירות, איכות הדפסה וגמישות. עם מכונת הדפוס HP Indigo 8000, לקוחותינו יכולים למנף את איכות ההדפסה המוכחת של HP אינדיגו, באיכות, מהירות ההדפסה הכפולה ומיכון מתוחכם כדי לעמוד בסטנדרטים הקפדנים של המותגים, לייעל את שרשרת אספקה ולהדפיס בהתאמה אישית המונית עבור קמפיינים להגברת המכירות". 

 

על החברות שרכשו את מכונת הדפוס נמנים חברות גדולות מארה"ב וממדינות שונות באירופה כמו דנמרק, שוודיה, ספרד ועוד. 

 

לחץ כאן לסרטון על יכולות המכונה. 

 

להתראות בעדכון הבא! 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו