חדשות

דרופה 2016 - עדכון 1

חברת HP השיקה פורטפוליו מוביל בתעשיית הדפוס הדיגיטלי בדרופה 2016

בתאריך ה- 31 במאי החלה drupa 2016, התערוכה הגדולה בעולם בתחום האמנויות הגרפיות. 

חברת HP הציגה מגוון רחב של פתרונות הדפסה דיגיטליים שנועדו להעצים ספקי שירות הדפסה להמציא מחדש את האפשרויות שלהם. באולם התצוגה הגדול ביותר בתערוכה (אולם 17 שגודלו כשל מגרש כדורגל), HP הציגה יותר מ -50 פתרונות דפוס דיגיטליים מתוך הפורטפוליו שלה, שמדגישים את החדשנות, מהירות, ביצועים והעוצמה של הדפוס הדיגיטלי. 

 

לחץ כאן לסרטון שמציג את ההקמה של המיצגים באולם של HP. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לחץ כאן לסרטון שמציג סיור קצר באולם של HP 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HP אינדיגו חשפה בתערוכה את מכונת הדפוס המשולבת החדשה, HP Indigo Digital Combination Press שמאפשרת הדפסה של HP אינדיגו ועיטורים דיגיטליים בהדפסה אחת. כדי להמחיש את עוצמת הפורטפוליו שלה, HP אינדיגו הכריזה על חברות המשמשות כמאמצים מוקדמים (Early Adopters- הלקוחות הראשונים להשתמש במוצר) בקרב לקוחותיה של מכונות הדפוס החדשות שלה:  HP Indigo 12000, 8000, 7900 ו- 5900 ולקוח בטא ראשון עבור HP Indigo 50000.

 

העתיד של הפקת תוויות דיגיטלית משולבת 
HP אינדיגו הציגה את חזונה לעתיד ההפקה המשולבת של מדבקות – מכונת הדפוס HP Indigo Digital Combination Press שמאפשרת הדפסה של HP אינדיגו ועיטורים דיגיטליים במכונה אחת, ליצירת פתרון דיגיטלי מלא, להדפסה בפעם אחת, כך שיותר לקוחות יוכלו לספק תוויות ואריזות בעלי ערך גבוה. 

הקונספט של מכונת דפוס משולבת מדגים את היתרונות של מכונת דפוס משולבת דיגיטלית לחלוטין, שמספקת נקודת בקרה אחת לכל הפונקציות, עם אינטגרציה חלקה בין ה- front-end הדיגיטלי של מכונות הדפוס HP Indigo WS6800 או 8000, וגם תורמת לצמצום הפסולת וזמן ההפקה. 

לחץ כאן לסרטון שמציג את מכונת הדפוס המשולבת

מאז ההשקה העולמית של הפורטפוליו החדש של HP אינדיגו בחודש מארס 2016, החברה הגיעה לרמת קבלה גבוהה בשוק ובקרב לקוחותיה. המאמצים המוקדמים של מכונות הדפוס החדשות של HP אינדיגו הם רבים ומגוונים ממדינות שונות באירופה (צרפת, ספרד, איטליה, גרמניה ועוד) כמו גם מארה"ב. 

 

בנוסף, למעלה מ- 500 מכונות דפוס ומעל 300 אתרי לקוח כבר מחוברים למערכת ההפעלה PrintOS, שהושקה גם בחודש מארס. האפליקציות של PrintOS כבר מסייעות ללקוחות להגדיל את נפחי ההדפסה היומיים ולשפר את ביצועי המכונה. 

 

חדשות חמות בתחום המכירות!!!

ביום השני של דרופה, HP אינדיגו כבר הכריזה על שתי מכירות משמעותיות של מכונות הדפוס HP Indigo 12000 Digital Press: חברת Shutterfly מארה"ב שמתמחה בתחום הפוטו, רכשה 25 מכונות דפוס HP Indigo 12000 שיותקנו באתר החברה במהלך הקיץ כדי לסייע לחברה להתכונן לתקופת השיא לקראת סוף השנה בחג המולד ובשנה החדשה. 

חברת Cimpress רכשה 20 מכונות דפוס HP Indigo 12000 שיותקנו בהולנדת איטליה וקנדה. מחצית מהמכונות יותקנו עד סוף שנת 2016. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אלון בר שני, מנכ"ל HP אינדיגו, סיפר: "חברת Shutterfly היא לקוחה של אינדיגו מזה 15 שנים. זוהי העסקה הגדולה ביותר בהיסטוריה של אינדיגו ואנו נרגשים על האפשרות להמשיך את השותפות שלנו עם החברה". 

 

לחץ כאן לסרטון שמציג את יכולות מכונת הדפוס HP Indigo 12000

 

פתרונות משותפים אסטרטגים עבור לקוחות מכונות הדפוס 

חברת HP הרחיבה גם את היצע השותפים האסטרטגים בדרופה, והתבססה על עשור של שיתוף פעולה עם Esko כדי לספק פתרונות זרימת עבודה חדשים עבור הלקוחות של HP אינדיגו. 

 

המנוע החדש, Esko Automation Engine, ניתן לשילוב עם בקר ההדפסה HP SmartStream Production Pro כדי לספק אריזות קלות במכונות הדפוס החדשות HP Indigo 12000, 7900 ו-5900. חברת Esko גם מחזקת את יכולותיה כדי לתמוך במצב הפעלה להדפסה משופרת (Enhanced Productivity Mode –EPM) ליישומי תוויות ואריזות, ומאפשרת ליותר לקוחות של HP אינדיגו ליהנות מאופציה זו, שממגבירה את הפרודוקטיביות. 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו