חדשות

דיו לבן חדש

פורטפוליו ElectroInk White ליישומים מסחריים וליישומי תוויות ואריזות 

 

אין זה משנה מה צורכי ההדפסה שלך - תוויות ושרוולים מתכווצים, אריזות גמישות, קרטונים מתקפלים או יישומים מסחריים - פורטפוליו הדיו הלבן החדש שלנו הינו פרודוקטיבי ותכליתי יותר מאי פעם.

 

דיו הפרימיום הלבן החדש ElectroInk Premium White מסייע ללקוחות להשיג את רמת אטימות הצבע ((opacity הנדרשת, באופן מהיר ובקלות רבה יותר מבעבר - כל הדרך עד לאטימות תואמת דפוס משי. הפצת הדיו ללקוחות ברחבי העולם החלה עם מכונות הדפוס מסדרת HP Indigo WS6000 ו- HP Indigo 8000. המשוב מהלקוחות הינו חיובי ביותר. הדיו יהיה זמין עבור דגמים אחרים מאוחר יותר השנה. 

 

לדברי קייס שוטן מחברת Geostick BV בהולנד, אחד המשתמשים הוותיקים במכונת הדפוס של HP אינדיגו, "עם הדיו הלבן החדש Premium White אנו יכולים לספק עבודות הדפסה חדשות ללקוחות חדשים ולהתמודד עם אתגרים חדשים בהצלחה רבה, בהתאם למטרות העסקיות שלנו. הדיו החדש Premium White ElectroInk מאפשר לנו לקבל יותר תוויות לשעה ממכונות הדפוס שלנו, ולקבל יותר פרודוקטיביות באיכות גבוהה יותר - אנחנו יכולים להפיק כמעט את כל היישומים במכה אחת". 

 

אותה פריצת דרך טכנולוגית שאיפשרה לנו ב- HP אינדיגו, ליצור את הדיו Premium White מיושמת כעת בדיו פרימיום הלבן החדש Standard White . זה מאפשר ללקוחות ליהנות מפרודוקטיביות גבוהה יותר ואפילו איכות הדפסה גבוהה יותר, תוך הפחתת מספר מחזורי ההדפסה הריקים*. 

 

לבחירתך, מגוון של דיו לבן

  • דיו לבן סטנדרטי Standard White – הנוסחה המשופרת מביאה איכות הדפסה מוגברת ופרודוקטיביות גבוהה יותר
     
  • דיו לבן פרימיום Premium White – המגוון הרחב ביותר של דרגות אטימות (opacity) בתהליך הדפסה אחד
     
  • דיו לשרוולים מתכווצים White for Sleeves – דיו לבן high-slip שפותח במיוחד ליישומי שרוולים מתכווצים
     
  • דיו לדפוס מסחרי White for Commercial – מסייע ליישומים המסחריים שלך לבלוט על פני כל השאר

 
אם אתה מוכן לביצועים הנוספים של פורטפוליו הדיו הלבן החדש, להתרחב אל יישומים חדשים ולחסוך זמן, אתה מוזמן לדבר עם נציג HP אינדיגו כדי להתקין את השדרוג שמאפשר את המעבר הזה.

 

"כולם באולם הייצור אוהבים את הדיון הלבן החדש Standard White בגלל האטימות הטובה שלו והאיכות הגבוהה- לא בכל יום אני רואה תגובה כזו!"
רוג'ר גרק, מנהל וראש חטיבת הדפוס הדיגיטלי, חברת All4Labels Global Packaging Group, גרמניה

 

"דיו לבן לשרוולים מתכווצים  HP Indigo ElectroInk White אחראי לתוספת של 25 עד 30% בפרודוקטיביות של העסק שלנו. אנחנו כבר לא צריכים להוסיף לכה high-slip, כך שהעלויות וזמן היציאה לשוק פחתו באופן אוטומטי". 
פרנצ'סקו לורוסו, מנהל המחלקה הדיגיטלית, חברת Eurostampa, איטליה

 

*  null cycles- מחזור ריק הוא משך הזמן המינימלי הנדרש כדי להשלים הדפסה מבלי להציג נתונים חדשים או פעולות. 

 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו