חדשות

דיוור ישיר ענק מבית HP

מעטפה ענקית היא לא דבר שמקבלים בדואר לעיתים קרובות. אנו מקבלים בדרך כלל, מעטפות שטוחות שיכולות להגיע לגודל של 30 על 38 ס"מ, אבל לקבל דיוור ישיר בגודל של 50 ס"מ זה באמת מאוד נדיר. זה בדיוק מה ששלחה חברת HP לקראת GraphExpo. 

דיוור ישיר זה עוצב על ידי משרד הפרסום והעיצוב Next בארה"ב עבור חברת HP. זוהי בעצם הזמנה פרסונלית מרשימה לתערוכת GraphExpo שתתקיים בארה"ב. דיוור זה נשלח ב- 2,800 עותקים לשלוש קבוצות יעד ממוקדות והוא מזמין את הנמענים לקבוע הדגמה אישית של מכונת הדפוס HP Indigo 10000 Digital Press בתערוכה עצמה.  

 

בסרטון קצר של חברת Fold Factory אפשר לראות את טריש ויטקובסקי שמציגה מדי שבוע דוגמא למוצר מקופל יוצא דופן וייחודי. בסרטון זה, זהו הדיוור הישיר הענק של HP אינדיגו. 

 

הזמנה זו מדגימה באופן מרשים ביותר את יכולות המכונה. בתוך השרוול נמצא דיוור בצורת אקורדיון עם תיבות "קופצות" (pop out) שמבליטות מילות מפתח בולטות על יכולות המכונה. הדיוור קשיח וניתן אף להעמידו על שולחן. הדיוור מדגים היטב בפריט אחד את יכולות ההדפסה של מכונת הדפוס: עוצמת ומגוון הצבעים, יכולת ההדפסה של מידע משתנה מותאם אישית, גודל גיליון ועוד. 
 

המידות הן בהחלט מרשימות: 
מידות הדיוור השטוח (אינסרט) : 72 על 50 ס"מ 
מידות הדיוור המקופל: 12 על 50 ס"מ (אינסרט) / 14 על  50 (שרוול) 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו