חדשות

גאווה ל- HP ולישראל

אנו שמחים וגאים לבשר, כי שלוש חברות ישראליות זכו בתחרות העולמית של ארגון האריזה העולמי. שתיים מתוך שלוש החברות הן לקוחות של HP אינדיגו: פיתקית ופאר פרינט!

 

ארגון האריזה העולמי (WPO - World Packaging Organization) שנוסד בשנת 1968 מבקש לקדם את פיתוח המדע, הנדסה וטכנולוגיית האריזות. תחרות WorldStar היא אחד האירועים המרכזיים של הארגון, והפרס נחשב לאחד החשובים בתחום האריזות בעולם. פרס WorldStar מדגיש את ההתפתחות המתמדת בעיצוב ובטכנולוגיית הפקת האריזות.  

 

פרסי WorldStar מוענקים רק לאריזות אשר כבר זכו להכרה בתחרויות ארציות או אזוריות. פאנל של שופטים מומחים משווה את האריזות המועמדות בתחרות לאריזות דומות מרחבי העולם. הפרסים מבוססים על ההסכמה בין השופטים כי האריזה היא אכן בולטת בקטגוריה מבחינת ביצוע וחדשנות. 

 

לתחרות ניגשו יצרנים מ-35 מדינות שהגישו 291 מוצרים בסה"כ. צוות השופטים הורכב מנציגי 23 מכוני אריזה שונים.  חברי ארגון WPO  בחנו את המוצרים בוינה בשבוע האחרון של חודש נובמבר 2016. כל הזוכים יוכרזו בטקס מיוחד ובערב גאלה שייערכו בתאריך 04.05.17 בדיסלדורף, גרמניה, במסגרת תערוכת אינטרפאק.

 

אז מה מספרים הזוכים? 

 

פאר פרינט

 

בעקבות הזכייה, מספר עדי לוי, מנכ"ל פאר פרינט: "אנו מאוד מתרגשים וגאים מאז שנודע לנו על הזכייה. אנו חשים כבוד רב על שזכינו בתחרות בעלת מעמד בינלאומי. המוצר שלנו, שזכה בתחרות הוא virtual reality headset - משקפיים לצפייה במציאות מדומה, המאפשרים חוויית צפייה ב- 360 מעלות בסרטונים, במשחקים ובאפליקציות מתקדמות ברשת.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"זהו מוצר עם פוטנציאל שיווקי ופרסומי רב הניתן למיתוג בקלות על פי דרישת הלקוח. העיצוב משעשע, אינטראקטיבי, אטרקטיבי וארגונומי. המשקפיים עשויות מפוליפרופילן ומודפסות במכונת הדפוס של HP אינדיגו, כמו גם במכונת אופסט. 

 

"המשקפיים שלנו מופקים במכונת הדפוס HP Indigo 6800 Digital Press, המאפשרת הדפסת מידע משתנה, כך שכל משתמש קצה יקבל משקפי מציאות מדומה פרסונליים עם עיצוב גראפי משלו ויכולת ליצור קישור ייחודי (בדרך כלל בעזרת קוד QR) לסרטון בלעדי לכל לקוח.

 

"אנו מאוד גאים  על ההצלחה שהמשקפיים נחלו בשנה האחרונה. הצלחה זו מחזקת את האידיאולוגיה והאסטרטגיה שלנו לעצב מוצרים חדשים וחדשניים.  אנו כבר מתחילים לחשוב על העיצובים לשנה הבאה ומקווים שזכייה זו תהווה פתח לעוד הצלחות רבות", הוא מסכם.

 

פיתקית
מישאל נוריאלי, מנהל השיווק והמכירות בחברת פיתקית, מספר: "פיתקית בע"מ, מהמובילות בין יצרני התוויות בישראל , נוסדה לפני 50 שנה. החברה הייתה בין הראשונות בישראל, לשתף פעולה עם חברת HP אינדיגו. כיום, אנו מדפיסים בשתי מכונות דפוס HP Indigo WS6800 Digital Press ומחפשים כל העת לייצר חידושים בעזרת מכונות אלה. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"לאחר תהליך מו"פ ארוך, אנו שמחים להצהיר על חידוש עולמי!!! 

 

פיתקית החלה לייצר קפסולות לבקבוקי יין, אלכוהול ושמן זית, לראשונה בעולם, בעזרת מכונות HP אינדיגו, תוך שילוב שני אלמנטים חשובים וייחודיים:

 

1 . על כל קפסולה מודפס קוד QR  שונה, שמהווה את תעודת הזהות של הבקבוק. הקוד, שניתן לסריקה בעזרת כל טלפון חכם, משמש להעברת מידע ללקוח. קוד זה גם מאפשר תהליך של מעקב ואיתור של המוצר (track & trace).

 

2 . בהתאם לרצון הלקוח, ניתן להדפיס במכונת HP אינדיגו גם צבע ביטחוני מיוחד שפותח בשיתוף פעולה בין פיתקית וחברת HP אינדיגו, המאפשר בדיקת מקוריות של המוצר בעזרת קורא אופטי מיוחד המסופק על ידי  החברה."

 

מישאל מסכם באומרו  כי" כל הפיתוח והשיטה , מוגנים בפטנט רשום. דוגמאות של המוצר הנ"ל, הוצגו בתערוכת דרופה 2016, וזכו בציון לשבח בתחרות האריזה הישראלית. אנו שמחים וגאים שקיבלנו  גם את פרס Worldstar היוקרתי".  

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו