חדשות

אנו נמצאים בחייך

בוודאי שמעת על HP אינדיגו, אבל האם אתה באמת יודע מה אנחנו עושים? אנו פועלים בתחומי התוויות, האריזות והדפוס המסחרי. טכנולוגיית הדפוס הדיגיטלי החדשנית שלנו נמצאת מאחורי רבים מהמוצרים על מדפי הסופרמרקט ובפריטים שבהם אתה משתמש מדי יום. 

הלקוחות שלנו יוצרים בכל יום מיליוני תוויות, ספרים, כרטיסים, ספרי תמונות, מארזים – וכולם ייחודיים ומיוחדים. אנו מפתחים את הטכנולוגיה שעוטפת את אריזת הגלידה שאכלת אמש במהלך צפייה בסרט. אנחנו נמצאים מאחורי השקית של הצ'יפס שאכלת ומאחורי התווית שמעטרת את בקבוק הקוקה קולה ששתית. הטכנולוגיה שלנו נמצאת מאחורי הספר שאתה מקריא לילדים שלך כל לילה, כמו גם ספר התמונות של החתונה שלך.  

 

אינדיגו הוקמה בשנת 1977 בישראל ונרכשה על ידי חברת .HP Inc בשנת 2001.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עם לקוחות ביותר מ -130 מדינות ברחבי העולם, אנחנו אחת היצואניות המובילות של ישראל וגם חברה מובילה בעולם הדפוס הדיגיטלי. יש לנו למעלה מ- 2500 עובדים בישראל, ועוד רבים ברחבי העולם, שמקדישים את יומם כדי ליצור ולפתח את הדור הבא של מכונות הדפוס הדיגיטליות ודיו הפטנט electroInk שלנו, שהופכים את הדפוס הדיגיטלי שלנו לאפשרי.

 

במקביל להתפתחות התנהגותם של הצרכנים והמותגים,HP  אינדיגו נותרת בחזית תעשיית הדפוס הדיגיטלי, מחפשת הזדמנויות צמיחה חדשות, צומחת בשיעור שנתי של 10% ומחזיקה בנתח שוק של כ -70% משוק הדפוס הדיגיטלי.

 

הלקוחות שלנו בוחרים בנו כי אנחנו משקיעים רבות במחקר ופיתוח, ומפתחים מאפיינים ומוצרים חדשים, כך שהלקוחות שלנו יכולים להישאר תמיד בעמדה מובילה בתעשייה והם יודעים כי על ידי אימוץ הטכנולוגיה שלנו, הם תמיד יהיה צעד אחד קדימה לפני המתחרים. ספקי שירותי הדפוס בכל רחבי העולם פונים לאינדיגו כשותף אסטרטגי בתהליך צמיחת העסק שלהם ועל מנת לחקור הזדמנויות לשווקים חדשים.

 

תוויות ואריזות

 

הפתרונות שלנו לשוק התוויות והאריזות מאפשרים לבתי דפוס ולמותגים לזרז את זמן היציאה לשוק, לחסוך כסף על אחסון ומלאי, לצמצם את הפסולת והבזבוז, למקסם את שרשרת האספקה ולמצוא דרכים חדשות ויצירתיות ליצור קשר עם הצרכנים.

 

תוויות: תווית היא בעצם העיטור שאינו מחזיק או מגן על המוצר. מכונות הדפוס להפקת התווית שלנו עוזרות לספקי שירותי דפוס להגדיל את הפרודוקטיביות, לחסוך זמן ועלויות עבודה, להפוך את זרימת העבודה לאוטומטית, לפשט תהליכים ולפתוח שווקים חדשים ובכך להגדיל את ההכנסות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קרטון מתקפל: קרטון מודפס, שעבר תהליך למינציה, נחתך, קופל ואז הודבק לפני ההובלה לחברות שאורזות את המוצרים. קרטונים נשלחים באופן שטוח אל האורזים, שברשותם מכשירים משלהם שנועדו לקפל את הקרטון לצורתו הסופית, כמו למשל מיכל עבור מוצר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אריזות גמישות: אחד השווקים שצומחים במהירות הרבה ביותר של HP אינדיגו - אריזות גמישות מוגדרות כאריזה אשר מאמצת את צורת המוצר שאותו היא מכילה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דפוס מסחרי

 

עם הפתרונות שלנו לדפוס המסחרי, ספקי שירותי הדפוס מסוגלים למשוך את קהלי היעד שלהם בצורה יעילה יותר, לחדש עם יישומים בלתי מוגבלים, ולהפוך למובילים בתחומם. הטכנולוגיה שלנו מאפשרת לחברות להתחבר לצרכנים בדרכים חדשות ויצירתיות על ידי חיבור העולם הווירטואלי למציאות.

 

תמונות: באמצעות מתן מענה לצורכי צלמים מקצועיים, צרכנים מעבדות מקצועיות ובתי דפוס להפקת צילומים, אינדיגו מובילה את המעבר מדפוס אנלוגי לדפוס דיגיטלי בעולם הפוטו. ענקי התעשייה, כמו Google photo, Shutterfly ו- Chatbooks, ממנפים את טכנולוגיית ההדפסה הדיגיטלית של HP אינדיגו כדי לתת מענה לדרישות הצרכנים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

דפוס מסחרי כללי: תחום הדפוס המסחרי הכללי שלנו יוצר אינסוף מוצרים חווייתיים בעלי ערך גבוה, כמו עלונים, חוברות, פוסטרים, מגזינים, כרטיסי ביקור, דיוור ישיר ועוד.

 

HP  אינדיגו מחויבת לחולל שינוי בתעשיית האמנות הגרפית באמצעות איכות גבוהה, גמישות, מגוון ופרודוקטיביות גבוהה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הפתרונות מקצה לקצה והכלים שלנו לפיתוח עסקי נועדו לסייע לספקי שירותי דפוס לשנות את הדרך שבה מותגים, משרדי פרסום, מעצבים וצרכנים ממנפים את הדפוס.

 

בפעם הבאה שאתה מבקר בסופרמרקט או פותח את הדואר שלך, כדאי שתדע כי רוב הסיכויים, שאנו נמצאים ממש שם איתך.

 

הנה כמה תמונות של עוגות החגיגה לציון יום ההולדת ה- 40 של החברה מרחבי העולם!

 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו