חדשות

אולימפיאדת דרופה 2016: הולכים על הזהב

עשינו היסטוריה בעבר
נעשה היסטוריה בעתיד

HP תהיה המציגה הגדולה ביותר בדרופה 2016

חברת HP תעקוף את היידלברג כחברה היחידה המציגה הגדולה ביותר בדרופה 2016. שיפוץ של אולמות התצוגה מאפשר ל-HP, ענקית הדפוס הדיגיטלי להציג באולם שלם בתערוכה.*

 

השטח העצום של אולם מספר 17 בגודל 6,200 מ"ר יהיה מוקדש כולו לפתרונות של HP. לשם השוואה, בדרופה 2012, HP הציגה באולם שגודלו 4,952 מ"ר. 

 

"זוהי השקעה עצומה מצדנו, והיא מהווה את הפרויקט הבא שלנו ושל כל החטיבות שלנו. חטיבות אינדיגו, PageWide ו-Latex – כולן מכוונות לעבר לדרופה", מספר רונן ציוני, מנהל השיווק של HP באזור EMEA.

 

"דרופה כבר מזמן אינה רק 'הדפסה ונייר' (בגרמנית: 'Druck and Papier’) הוא מוסיף. "אנו מציעים פתרונות רבים בתחום האריזות, וזה עולה בקנה אחד עם השאיפות של אנשי צוות דרופה, שמחפשים חדשנות. הם קידמו ברצון את בקשתנו להיות המציגים הגדולים ביותר בתערוכה". 

 

רונן אמר שזה עדיין מדי לחשוף פרטים על מה ש- HP מתכננת להציג, אבל אמר שהאולם של HP יציג "חדשנות רבה שלא נראתה בעבר", "והשקעה משמעותית ביותר". 

 

"קיבלנו כמה החלטות לגבי אפיקי ההשקעה מאחר וזוהי שנת דרופה. אירוע טרום-דרופה שלנו יתקיים בישראל בחודש אפריל, שבו נשמור על המומנטום של Dscoop באמצעות אירוע Dscoop EMEA החמישי וגם באמצעות שיתוף לקוחותינו לגבי תוכניותינו בדרופה ", הוא הסביר.

 

דרופה 2016 תהיה בסימן "נוגעים בעתיד" והיא תתמקד בשישה נושאים מרכזיים: רב ערוציות (multichannel), דפוס, דפוס פונקציונאלי, הדפסה בתלת מימד, אריזות והדפסה ירוקה. התערוכה תתקיים בין התאריכים 31.05.16 – 10.06.16. 

 

לפרטים נוספים על דרופה ועל HP בדרופה, לחץ כאן.  

 

* המאמר כולו תורגם ומבוסס על מאמר שהופיע באתר PrintWeek ב-8 באוקטובר, 2015. 

1800-800-083
פארק המדע, קרית ויצמן, ת"ד 150, רחובות
© כל הזכויות שמורות ל- אינדיגו